“Από τα καλύτερα στην Πόλη”
Κριτική για: Ο Θανάσης

Ο Θανάσης
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Μεσημεριανό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις, Φαγητό σε πακέτο
Γειτονιά: Μοναστηράκι

Πήγαμε οικογενειακώς για μεσημεριανό. Μέγάλες μερίδες, καλής ποιότητας φαγητό. Γρήγορη εξυπηρέτηση. οικονομικό

Ευχαριστούμε, Anastasia M

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μετά από μια βόλτα στην γιορτινή Αθήνα είπαμε να κάτσουμε οικογενειακά να φάμε . παραγγείλαμε μερίδα κεμπάπ τόσο χάλια ούτε κατάψυξης να ήταν,πιτα κεμπάπ και πίτα γύρο.τιμη δεν υπολογίσαμε αλλά 3.60 για πίτα γύρο που είχε μέσα μια φλούδα γύρο; έλεος. απευθύνθηκα στο σερβιτόρο που τι να πει και ο άνθρωπος μου συνέστησε να το πω μέσα αφού εξήγησα στον ταμείο( υπεύθυνος?) Ότι δεν έχει γύρο το έδωσε στο παιδί να συμπληρώσει γύρο λες και του έβρισα το σώοι. Ο τυλιχτης με κοίταξε σαν να λέει ότι δεν φταίω εγώ η πολιτική του μαγαζιού είναι έτσι.εννοοιτε ότι δεν θα ξαναπατήσω εκεί.

Ευχαριστούμε, 336acep

Δεύτερη ημέρα Χριστουγέννων και αφού περπατήσαμε την μιση Αθήνα φτάσαμε στο γνωστο μαγαζί Σουβλάκι Θανάσης που ηταν και ο στόχος μας. Δυό πλατείες ειχε γεμισει ο Θανάσης, μπράβο του. Στο μαγαζί αυτό έχω ξαναπάει, όμως εχθές ένοιωσα την απόλυτη τραγωδία. Δύο μερίδες κεμπάπ, άγευστες, άνοστες και παντελώς αδιάφορες. Τι πάπρικα, τι αλάτι ρίξαμε τίποτα. Γι αυτό λοιπόν πιστεύω ότι η μεγάλη επιτυχια χαλάει την ποιότητα κύριε Θανάση. Τώρα να πω για τις γνωστές τηγανιτές πατάτες, προτηγανισμενες-κατεψυγμενες ναι, αλλά οχι και 4,5 ευρω η μερίδα ρε μεγαλε. Ασε το νερακι του 1/2 λίτρου που το χρεώνουν 0,90 ευρω. Ωπα. Εγω δεν σε ρώτησα ούτε πόσο ενοίκιο δινεις ουτε ποσα κερδίζεις, εγω προσπέρασα 1000 τετοια μαγαζια και ήρθα μαζί με τον γιό μου, για να ευχαρηστιθουμε, αλλά ΔΕΝ. Και αν ρωτήσεις και τον σερβιτόρο που είναι ευγενέστατος, ούτε που κοίταξα στον κατάλογο τις τιμές πριν παραγγείλω. Απλά ήθελα να απολαύσω. Τώρα θα μου πείς δεν σε νοιάζει γιατί είσαι κάθε βράδυ γεμάτος. Εμένα δεν μου λέει κάτι και γι αυτό δεν θα ξαναερθω. Και μήν μου πείς ότι τα έφαγα, γιατί θα σου απαντήσω ότι ναί τα έφαγα, σπρώχνοντας τα με μπόλικο κρεμμύδι, γιατί μετά είχα 3 ώρες ταξίδι για επαρχεία.

Ευχαριστούμε, TKfg
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2022

Απλα μοναδικο ... Εμπλουτισμενες Γευσεις ... Εξαιρετικη Ποιοτητα ... Αψογη Συμπεριφορα μεταξυ των ξενων και των Ελληνων ... Το λεω διοτι παρολο που ειναι τουριστικο εστιατοριο , η εξυπηρετηση απο τους σερβιτορους φερετε να ειναι αψογη και σε εμας που ζουμε σε τουτην την Χωρα ...

Ευχαριστούμε, ArisRomel
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα πιο νοστιμα και γευστικα σουβλακια που ρχω φαει στην αθηνα!!!!
Πολυ καθαρο μαγαζι και ευγενικοι υπαλληλοι!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Ιωάννα Σ

Ο Θανάσης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ο Θανάσης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!