Tripadvisor

“Κεμπάπ που χάθηκε η γεύση του...”
Κριτική για: Ο Θανάσης

Ο Θανάσης
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Οικογένειες με παιδιά, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Δείπνο, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις, Φαγητό σε πακέτο
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Είμαι 37 και τρώω στον Θανάση τουλάχιστον από 10 χρονών και απ’οσο ξέρω το ίδιο και ο πατέρας μου.Εχω φάει σίγουρα χιλιάδες κεμπάπ από εκεί,δυστυχώς είμαι σε θέση να πώ,καθώς συμφωνούν και αρκετοί φίλοι πλέον,πώς το κεμπάπ δεν έχει την ίδια ιδιαίτερη γεύση που είχε τόσες δεκαετίες,έχει αλλάξει σίγουρα τα τελευταία τρία χρόνια.Δε ξέρω τι άλλαξε,αλλά σίγουρα δεν είναι γευστικά το παλιό καλό κεμπάπ του Θανάση που μεγαλώσαμε ...

Ευχαριστούμε, Kawasakikos

Ενα απλο σουβλακι με αρκετο λαδι. Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο αλλα η τοποθεσια ειναι πολυ κεντρικη και γεμισει πολλες φορες

Ευχαριστούμε, 893nikosm
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφτηκα δύο φορές, το φαγητό υπέροχο. Καλοψημένο, μεγάλες μερίδες. Πολύ νόστιμος ο γύρος. Τέλειο το γιαουρτλού.
Η εξυπηρέτηση πολύ ικανοποιητική. Χαμογελαστό προσωπικό.
Δύσκολο να βρεις τραπέζι σε ώρες αιχμής, αλλά υπάρχουν τρία μαγαζιά στην περιοχή για να εξυπηρετήσουν.

Ευχαριστούμε, elenif543
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2020

Δυστυχώς όσο περνάει ο καιρός χειροτερεύει πιο άγευστο το κεμπάπ και το σουβλάκι και πιο ακριβά και παραμελημένο εντελώς

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Steve T
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2020

Το εστιατόριο είναι πάντα είναι στις επιλογές μας όταν περνάμε από την Αθήνα.
Εξυπηρετικό προσωπικό.
Γευστικά κεμπάπ.

1  Ευχαριστούμε, gmgts

Ο Θανάσης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ο Θανάσης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!