“Απαράδεκτο”

Cafe Voulis Salumeria
Νο 2.105 από 3.422 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Σύνταγμα
Γειτονιά: Σύνταγμα

Σίγουρα δεν έχει το καλύτερο καφέ στο κέντρο. Θα σταθώ απλά πως δεν έκοψε απόδειξη η σερβιτόρα αξίας 10€ αφού της το ζητήσαμε δυο φορές και έκανε πως δεν άκουσε απλός μας είπε την τιμή. Δεν επέμεινα, δεν είχα καμία όρεξη να χαλάσουμε την βραδιά μας και να υψώσουμε τόνους. Δηλαδή είτε θα είμαστε οι πελάτες τα κορόιδα ή κάτι τέτοιο μη πω θα το παίζουν εξυπνάκιδες. Μακριά Μακριά

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2023
Ευχαριστούμε, anto773

Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μπήκα να πάρω καφεδάκι και η αδερφή μου που με συνόδευε χρειαζόταν τουαλέτα. Ο μαγαζάτορας δεν της επέτρεψε κ την προσέβαλλε επειδή κουβαλούσε ποτήρι χυμού από διπλανό μαγαζί που είχε πάρει προ ώρας!
Άκρως απαράδεκτος. Φώναζε και οριόταν οτι η τουαλέτα είναι για τους πελάτες και να πάει στην τουαλέτα του διπλανου μαγαζιού !... Τα συμπεράσματα δικά σας! Τέτοιες συμπεριφορές πρέπει να γίνονται γνωστές..

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2022
1  Ευχαριστούμε, maryvol90
Η κριτική γράφτηκε 30 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Την ημέρα που το επισκέφτηκα ήταν Μεγάλη Εβδομάδα. Είχε ωραίο μενού, νηστίσιμο, και ωραίοι καφέδες! Το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό! Το συνιστώ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, Vasileiouu
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2018

Μετά από χρονοβόρα δοκιμή σε όλα (και το εννοώ) τα καφέ από το Σύνταγμα μέχρι και το Μοναστηράκι, επέστρεψα μόνο στο Cafe Voulis! Ο καλύτερος καφές με διαφορά για να ξεκινήσω τη μέρα μου αλλά και για να τη συνεχίσω αφού κατά τις 16.00 παραγγέλνω ξανά. Στον ελεύθερο χρόνο μας επισκεπτόμαστε το μαγαζί και πίνουμε καφεδάκι ή τσιμπάμε κάτι εκλεκτό στο ζεστό χώρο του, περιτριγυρισμένοι από τα χαμόγελα των θαμόνων και τους ευγενέστατους τρόπους του προσωπικού.
Παιδιά σας ευχαριστούμε, ομορφαίνετε τα πρωϊνά μας με τον μοσχοβολιστό σας καφέ και την εγκάρδια καλημέρα σας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, ToniaK1990
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017

Εδώ και πολλά χρόνια εξακολουθεί και σερβίρει καλό καφέ. Σχεδόν καθημερινή επιλογή. Εξυπηρέτηση άμεση και φιλική.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Terry L

Cafe Voulis Salumeria: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Cafe Voulis Salumeria: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!