“ΠΑΘΑΜΕ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ”

Νο 1.016 από 3.006 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020

Παω στο καφενειο πολλα χρόνια τωρα. Δυστυχώς ομως το επίπεδο της καθαριότητας εχει πεσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Παρολο που κάποιος θα Περιμενε οτι εν μέσω κορονοϊού θα απολύμαναν τις καρέκλες τους, εγω και δυο φιλες μου Αφου καθίσαμε στο ιδιο τραπεζι βγάλαμε και οι τρεις εξανθήματα. Παρακαλώ πολυ να απολυμενετε τις καρέκλες. Ιου!

Ευχαριστούμε, Anthi C

Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2020

Πηγαίνετε, αν αναγκαστείτε, με παρέα για ένα κρασί αλλά μακριά από το φαΐ. Έχω φάει καλύτερο μπιφτέκι στα Έβερεστ. Ο συνοδός μου πέρασε το υπόλοιπο βράδυ με εμετούς. Δεν έχω να πω κάτι άλλο. Στο κέντρο είστε, τόσα άλλα μαγαζιά υπάρχουν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Foodietraveller84
Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2019

Το πρόβλημα με το POS μόνιμο. Μια βόλτα οποιαδήποτε στιγμή θα σας το επιβεβαιώσει με το μόνιμα κολλημένο χαρτί στην πόρτα που ενημερώνει. Να το φτιάξω εγώ αν είναι. Απορώ γιατί δεν κάνει κάτι το ΣΔΟΕ. Πολύ κακή εικόνα στο κέντρο της Αθήνας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, salmp7
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2019

Είχαμε κλείσει τραπέζι 9 άτομα για γενέθλια φίλης. Το ρακόμελο και το κρασί ήταν καλά, αν και λίγο τσιμπημένη η τιμή τους. Πήραμε 2 ποικιλίες και τελικά χρειάστηκε και 3η. Θεωρώ ότι μπορούσε να είναι λίγο πιο μεγάλη σε ποσότητα και με λίγο πιο ποιοτικά κρέατα. Εκείνο το βράδυ είχε live μουσική αλλά η ατμόσφαιρα ήταν λιγάκι αποπνικτική στον κλειστό και στριμωγμένο χώρο και το κάπνισμα εντός αυτού προκαλούσε δυσφορία σε ορισμένα άτομα. Σε εμάς προσωπικά έφεραν απόδειξη, αλλά η πληρωμή έγινε με μετρητά.
Ίσως και να ξαναπήγενα αλλά μόνο με μεγάλη παρέα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Fexaras
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019

Δεν γίνεται κάθε φορά να είναι χαλασμένο το pos και αντί για απόδειξη να φέρνουν την απόδειξη παραγγελίας. Κάντε κάτι με τον βόθρο κάτω από τα τραπέζια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Marilena M

Καφενείον το 111: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καφενείον το 111: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!