Παρτι γενεθλιων

Σημερα καναμε το 2ο παρτυ στο παρκο.ολα αψογα.το προσωπικο πολυ προθυμο.εξαιρετικα τα... διαβάστε περισσότερα

stella h
μέσω κινητής συσκευής
Εκπληκτική εμπειρία

Σήμερα κάναμε το πάρτυ των παιδιών μας στο Adventure Park. Μείναμε ενθουσιασμένοι τόσο εμείς όσο... διαβάστε περισσότερα

Κατ Μ
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα για παιδικό πάρτι κι άδραξα την ευκαιρία να συμμετέχω κι εγώ στις δραστηριότητες των αετών. Το λάτρεψα!Ανυπομονώ να ξαναπάω.

Ευχαριστούμε, Thalia_from_Greece
Ο/η Adventure-Park M, Γενικός Διευθυντής του Adventure Park S.A., έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Νοεμβρίου 2017
Μετάφραση Google

Thank you for your rating, we will be glad to see you again! The Adventure Park Team
Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας, θα χαρούμε να σας ξαναδούμε! Η ομάδα του Adventure Park

Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Για μια ακόμη φορά συνοδεύοντας τους μαθητές μας στο χώρο αυτό, έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη. Ο χώρος, οι άνθρωποι και η ίδια η δράση μας άφησαν για μία ακόμη φορά ενθουσιασμενους...μικρούς και μεγάλους!

Ευχαριστούμε, marxipo
Ο/η Adventure-Park M, Διευθυντής του Adventure Park S.A., έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Οκτωβρίου 2017

Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2017

Το Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου επιλέξαμε το χώρο Adventure Park, για την διοργάνωση του πάτρυ γενεθλίων για τα 10 χρόνια της κόρης μας. Οι εντυπώσεις μου είναι οι ακόλουθες.
Καταρχήν η επικοινωνία προγενέστερα της εκδήλωσης ήταν πολύ καλή, για την ενημέρωση του κόστους, την διαθέσιμης ώρας, κτλ
ΘΕΤΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ
1) Η πρόσβαση είναι εύκολη από την Εθνική Οδό, με πινακίδες που μας οδηγούν στον χώρο.
2) Ο Χώρος στάθμευσης μεγάλος, και με άνετην εξυπηρέτηση.
3) Στην είσοδο του Χώρου μας περίμενε (πολιτική του Adventure Park) ένα φορτηγάκι να μας μεταφέρει όλα τα φαγώσιμα, τρόφιμα, αναψυκτικά, στον χώρο εστίασης.
4) Το προσωπκό πρόθυμο, διαφωτιστικό, να μας εξυπηρετήσει, λύσει τυχόν απορίες.
5) Υπήρχαν 6 τραπεζάκια για την διργάνωση της εκδήλωσης, τα οποία διακοσμήσαμε όπως θέλαμε
6) Υπήρχε χώρος στα ψυγεία, για την τοποθέτηση των ευπαθών προιόντων.

ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ
1) Τα ψυγεία δεν παρείχαν την απαιτούμενη ψύξη, για τα νερά, αναψυκτικά να ήταν παγωμένα. Ήταν απλά δροσερά.
2) Το κυλικείο δεν είχε προς πώληση μπύρες (μας ενημέρωσαν ότι μπορούσαμε να παραγγείλουμε από ένα γειτονικό μίνι μάρκετ, αλλά εμείς θέλαμε συμπλήρωμα, που δεν άξιζε η παραγγελία)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1) Ο χώρος προσφέρει μόνο τα τραπέζια ( με σκίαση φυσικά) και κάποια προιόντα cafe shop (καφέδες, πορτοκαλάδες, σοκολάτα, νερά). Άρα επειδή συνήθως η εκδήλωση ξεκινάει από τις 11 και οι καλεσμένοι αποχωρούν μετά τις 4, θα πρέπει να έχετε υπόψην ότι μέχρι την είσοδο του πάρκου (γιατί μετά αναλαμβάνει το πάρκο την μεταφορά) θα πρέπει να κουβαλάτε όλο τον απαιραίτητο εξοπλισμό (πιατάκια, κουταλάκια, τούρτα, χαρτοπετσέτες, νερά, κρασιά, μπύρες, σαλάτες, κτλ)
2) Υπάρχει δυνατότητα κατόπιν συνενόησης να παραγγείλετε πίτσες από την Pizza FAN (έτσι λύνεται το μεσημεριανό φαγητό). Εμείς είχαμε παραγγείλει δύο ημέρες πριν την εκδήλωση. Για 8 μεγάλες (των 24 τεμαχίων) πληρώσαμε 120 Ευρώ.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ
ΤΟ Αdventure Park, είναι μία διαφορετική μορφεπαφής με την Φύση. Τα παιδιά ήταν ενθουσιασμένα, αποκτήσανε εμπειρίες, και όλοι φεύγουν κατάκοπι, αλλά χαρούμενοι. Άρα, το συνιστώ για την εκδήλωση παιδικού πάρτυ.. Αρκεί ο καιρός να βοηθάει, και να μην κάνει πολύ κρύο, ή ζέστη. Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές του Χώρου. Σίγουρα θα ξαναέρθουμε.

1  Ευχαριστούμε, ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ
Ο/η Adventure-Park M, Διευθυντής του Adventure Park S.A., έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Σεπτεμβρίου 2017

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2017

Υπέροχος χώρος που υποστηρίζεται από μία "επιφανειακά" χαλαρή ομάδα ανθρώπων, η οποία δεν αφήνει τίποτα στην τύχη και είναι έτοιμη να αντιμετωπίσει κάθε απρόβλεπτη κατάσταση με ηρεμία και χαμόγελο. Αν και υπήρξαν διαστήματα βροχής, το party είχε τεράστια επιτυχία, και οι καλεσμένοι που είχαν έρθει από το πρωί έφυγαν αργά το απόγευμα. Συγχαρητήρια και ευχαριστούμε πολύ !!!!

Ευχαριστούμε, ELENAOIK
Ο/η Adventure-Park M, Διευθυντής του Adventure Park S.A., έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Ιουλίου 2017

Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ωραιοτερο παρτυ για τον μικρο μας γιο!!Δεχθηκαμε συγχαρητηρια απο παιδια και γονεις. Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολη την ομαδα του προσωπικου για την εξαιρετικη συμπεριφορα και τον απιστευτο επαγγελματισμο τους. Νιωσαμε ασφαλεις και τα παιδια περασαν υπεροχες στιγμες. Συγχαρητηρια στον καταπληκτικο manager του χωρου, τον Σπυρο, φροντισε η ημερα να μεινει αξεχαστη στον Φοιβο μας!!!

Ευχαριστούμε, Evmorfia K
Ο/η Adventure-Park M, Διευθυντής του Adventure Park S.A., έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Ιουνίου 2017