Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 9:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Εξαιρετική εμπειρία

Εξαιρετική εμπειρία στο συγκεκριμένο SPA. πήγα για πρώτη φορά και το πρόγραμμα και η χαλάρωση που... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2018
Κώστας Π
Συσφιξη σωματος

Εξαιρετικα αποτελεσματα, καταρτισμενο προσωπικο και επαγγελματισμος. Το προτεινω ανεπιφυλακτα... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 18 Ιουνίου 2018
Giota K
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το Mf day spa, προκειμένου να κάνουμε το μπατσελορ πάρτυ μιας φίλης. Μείναμε όλες αρκετά ικανοποιημένες. Στην τιμή συμπεριλαμβανόταν μασάζ ξεχωριστό για την κάθε μια μας, μπουφές με μπισκοτάκια, αναψυκτικά και λοιπά. Επίσης κάναμε Χάμαμ καθώς και μασκα φυκιων και αργυλου! Περάσαμε φανταστικά, ο χώρος πολύ καθαρός, δίνονται πετσέτες και παντοφλιτσες!

Ευχαριστούμε, Olga P
Ο/η MaryFilippaiou, Ιδιοκτήτης του Mf Day Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστουμε για την κριτική σας και σας περιμένουμε πάλι για να γνωρίσετε και τις υπόλοιπες παροχές μας.
Θα χαρούμε να σας έχουμε πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μου έκανε έκπληξη ο σύζυγος για την επέτειο του γάμου μας σπα...χαλαρωτικό μασαζ σώματος, περιποίηση σώματος και προσώπου, θεραπεία ματιων και δε συμμαζεύεται!!!! Το καλύτερο δωρο που θα μπορούσε να γινει!!!! Ευχαριστώ πολύ!
Ολα τα κορίτσια που δουλεύουν εκει είναι φοβερές επαγγελματίες και πολυ ευγενικές....

2  Ευχαριστούμε, mtahreyo

Εισαστε πολυ καλη και σας ευχαριστουμε για την ομορφη κριτικη σας.

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι τόσο ωραίο να βλέπεις ανθρώπους ν´αγαπανε τη δουλειά τους κ να την κάνουν σωστά. Ταλαιπωρήθηκα πολλά χρόνια από παναδες στο πρόσωπο κ δεν περίμενα ποτέ ότι θα εξαφανιζοντουσαν. Ευχαριστώ πολύ για όλα.

1  Ευχαριστούμε, Γιαννα Κ

Ειμαστε τόσο χαρούμενοι που μπορέσαμε να σας βοηθήσουμε και θα είμαστε εδω για οτι άλλο χρειαστειτε .

Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο μέρος.. περάσαμε υπέροχα με τα κορίτσια.. Ότι καλύτερο για bachelor party...το προσωπικό υπέροχο και ευγενέστατο..

1  Ευχαριστούμε, Efi K

Σας ευχαριστουμε πολυ για την ομορφη κριτκή και φυσικά σας περιμένουμε παλι !

Η κριτική γράφτηκε 30 Οκτωβρίου 2017

Ένας χώρος διαφορετικός από όλους τους άλλους. Άριστο περιβάλλον και εξαιρετικό προσωπικό!!! Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, Michail G

Σας ευχαριστουμε για την κριτικη σας.Θα χαρούμε να σας έχουμε παλι κοντά μας.