20 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Επιβραβεύσεις με το One Key
Agoda.com
154 €
Περιλαμβάνεται πρωινό
Όχι χρεώσεις, μόνο εξαιρετικές προσφορές
Η κριτική έγινε: 22 Δεκεμβρίου 2019

Ημασταν 15 Δεκεμβρη για ένα βράδυ!Μιλάμε για ένα πολύ κεντρικό ξενοδοχείο με πολύ καθαρά δωμάτια ,υπέροχο μπάνιο ξεχωριστό πρωινό και πολύ ευγενικό προσωπικό!σίγουρα θα ξαναπηγαίναμε!υπέροχο περιβάλλον με μυστικό κήπο!hidden jewel!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, mil18
Ο/η Manos K, Διευθυντής του InnAthens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Δεκεμβρίου 2019

Αγαπητέ Mil18,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε να γράψετε την κριτική σας αναφορικά με την πρόσφατη επίσκεψή σας στο in[n]Athens. Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σχόλια για το ξενοδοχείο μας και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που σας άρεσε το πρωινό και η εξυπηρέτηση από το προσωπικό μας. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά κοντά μας και σας ευχόμαστε καλές γιορτές!

Η κριτική έγινε: 21 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε με τη γυναίκα μου το τελευταίο Σαββατοκύριακο του 2018 θέλοντας να είμαστε για λίγο επισκέπτες στην ίδια τη πόλη μας. Εξαιρετικό σημειο, κοντά σε όλα στο Σύνταγμα αλλα ταυτόχρονα πολυ ήσυχο. Το δωμάτιο ευρύχωρο με θέα στο αίθριο, όμορφα και λιτά διακοσμημένο και το κρεββάτι εξαιρετικά αναπαυτικό. Το μπάνιο πολυ καλό και η απαραίτητη Nespresso παρούσα.
Μεγάλη έκπληξη το πλήρες πρωινό και ιδιαιτερα οι επιλογές με αυγά που ήταν εξαιρετικές.
Τέλεια επιλογη για city break στην Αθήνα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, pankouv
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο στη καρδιά της Αθήνας!!!Φανταστικό το πρωινό όπως και ο εσωτερικός κήπος του ξενοδοχείου.Όμορφο με λιτές γραμμές το δωμάτιο και παρά πολύ καθαρό!! Σε επόμενη επίσκεψή μας στην Αθήνα πάλι το ίδιο κατάλυμα θα επιλέξουμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Joanna_k189400
Ο/η Manos K, in[n]Athens team του InnAthens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Φεβρουαρίου 2019

Dear Joanna_k189400, Σας ευχαριστούμε για όλα τα θετικά σας σχόλια. Μας δίνει ιδιαίτερη χαρά το γεγονός ότι περάσατε τόσο όμορφα κατά τη διαμονή σας, ένα παραπάνω ότι ήταν ένα τόσο ξεχωριστό ταξίδι για εσάς. Θα είναι χαρά μας να σας δούμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 26 Νοεμβρίου 2018

Το επισκέπτομαι σχεδόν κάθε χρόνο...ένα υπέροχο, κεντρικότατο, καθαρό ξενοδοχείο με υπέροχο πρωινό και ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Τέλεια στρώματα και μαξιλάρια...τι άλλο να ζητήσει κανείς...

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, DayTrip828311
Ο/η Manos K, in[n]Athens team του InnAthens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Δεκεμβρίου 2018

Αγαπητή DayTrip828311, Σας ευχαριστούμε για όλα τα καλά σας λόγια! Είναι πάντοτε χαρά μας να σας έχουμε στο ξενοδοχείο. Ραντεβού στην επόμενη επίσκεψη σας στην Αθήνα!

Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κάνει κράτηση περίπου δυο μήνες πριν για την σουίτα όταν φτάσαμε στο ξενοδοχείο το απόγευμα μας είπε η κυρία της Ρεσεψιον ότι παρουσιάστηκε πρόβλημα με τα υδραυλικά του δωματίου και θα μας έβαζαν σε ένα αλλο δωμάτιο μικρότερης κατηγορίας.. και εδώ αρχίζει το πρόβλημα.. ένα δωμάτιο μικρό καθόλου λειτουργικό το μπάνιο ήταν μικρό με σπασμένο το στεφάνι της λεκάνης το δάπεδο στην ντουζιέρα ήταν σπασμένο το μπαλκόνι μικρό με καθόλου θέα και η τιμή του στον θεό για αυτό που ήταν!! Τελικά το βράδυ μας είπε ένας άλλος κύριος τις Ρεσεψιον ότι η σουίτα δεν είχε κανένα θέμα με τα υδραυλικά απλά την είχαν δώσει σε άλλη μεγαλύτερη κράτηση από την δική μας!! ΠΟΤΕ ξανά σε αυτό το..θεός να το κάνει ξενοδοχείο!!! ΠΟΤΕ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
6  Ευχαριστούμε, polyt456