Tripadvisor
Αθήνα
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο στη καρδιά της Αθήνας!!!Φανταστικό το πρωινό όπως και ο εσωτερικός κήπος του ξενοδοχείου.Όμορφο με λιτές γραμμές το δωμάτιο και παρά πολύ καθαρό!! Σε επόμενη επίσκεψή μας στην Αθήνα πάλι το ίδιο κατάλυμα θα επιλέξουμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Joanna_k189400
Ο/η Manos K, in[n]Athens team του InnAthens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Φεβρουαρίου 2019

Dear Joanna_k189400, Σας ευχαριστούμε για όλα τα θετικά σας σχόλια. Μας δίνει ιδιαίτερη χαρά το γεγονός ότι περάσατε τόσο όμορφα κατά τη διαμονή σας, ένα παραπάνω ότι ήταν ένα τόσο ξεχωριστό ταξίδι για εσάς. Θα είναι χαρά μας να σας δούμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 26 Νοεμβρίου 2018

Το επισκέπτομαι σχεδόν κάθε χρόνο...ένα υπέροχο, κεντρικότατο, καθαρό ξενοδοχείο με υπέροχο πρωινό και ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Τέλεια στρώματα και μαξιλάρια...τι άλλο να ζητήσει κανείς...

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, DayTrip828311
Ο/η Manos K, in[n]Athens team του InnAthens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Δεκεμβρίου 2018

Αγαπητή DayTrip828311, Σας ευχαριστούμε για όλα τα καλά σας λόγια! Είναι πάντοτε χαρά μας να σας έχουμε στο ξενοδοχείο. Ραντεβού στην επόμενη επίσκεψη σας στην Αθήνα!

Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κάνει κράτηση περίπου δυο μήνες πριν για την σουίτα όταν φτάσαμε στο ξενοδοχείο το απόγευμα μας είπε η κυρία της Ρεσεψιον ότι παρουσιάστηκε πρόβλημα με τα υδραυλικά του δωματίου και θα μας έβαζαν σε ένα αλλο δωμάτιο μικρότερης κατηγορίας.. και εδώ αρχίζει το πρόβλημα.. ένα δωμάτιο μικρό καθόλου λειτουργικό το μπάνιο ήταν μικρό με σπασμένο το στεφάνι της λεκάνης το δάπεδο στην ντουζιέρα ήταν σπασμένο το μπαλκόνι μικρό με καθόλου θέα και η τιμή του στον θεό για αυτό που ήταν!! Τελικά το βράδυ μας είπε ένας άλλος κύριος τις Ρεσεψιον ότι η σουίτα δεν είχε κανένα θέμα με τα υδραυλικά απλά την είχαν δώσει σε άλλη μεγαλύτερη κράτηση από την δική μας!! ΠΟΤΕ ξανά σε αυτό το..θεός να το κάνει ξενοδοχείο!!! ΠΟΤΕ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
5  Ευχαριστούμε, polyt456
Η κριτική έγινε: 8 Απριλίου 2018

Ο επισκέπτης της Αθήνας δεν μπορεί να βρει πιο κεντρικό, πιο ήσυχο, πιο γραφικό και πιο πρωτοποριακό ξενοδοχείο από το innAthens.
'Ενα υπέροχο κτήριο του '30 που ανακαινίστηκε επιτυχώς και μεταμορφώθηκε σε ένα urban chic ξενοδοχείο με λιτές γραμμές, φυσικά χρώματα και μοντέρνες πινελιές.
Το δωμάτιο που έμεινα (σουίτα του 2ου ορόφου) είναι ευρύχωρο, πεντακάθαρο με ατομικό μικρό μπαλκονάκι και θέα στο υπέροχο φροντισμένο αίθριο. Το κρεβάτι άνετο και το μπάνιο μεγάλο.

Το πρωινό ήταν Εξαιρετικό!!!.... Το λάτρεψα.... Πολλά συγχαρητήρια στον/στην σεφ που το επιμελήθηκε... μακάρι να παραμείνει ως έχει..
'Ολο το προσωπικό του ξενοδοχείου είναι Καταπληκτικό.... Με πολλή ευγένεια και επαγγελματισμό πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν τους φιλοξενουμενους κάθε στιγμή... Μπράβο!! Υψηλή ποιότητα υπηρεσιών...

Αν θα ξαναπήγαινα ??? ΒΕΒΑΙΩΣ !!!!

Τέτοιες προσπάθειες πρέπει να αναγνωρίζονται και να στηρίζονται..

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
71  Ευχαριστούμε, MariaS0raya
Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία η τοποθεσία του ξενοδοχείου, 200 μέτρα από το μετρό!! Πολύ καθαρό, με ωραίο πρωινό και ευγενεστατο προσωπικό! Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα δεδομένης της σχέσης ποιότητας-τιμής. Στα συν η καφετιέρα nespresso στο δωμάτιο και η επιλογή καπουτσίνο ή εσπρεσσο στο πρωινό καθώς και η έξτρα επιλογή του πώς προτιμάς τα αυγά σου, χωρίς έξτρα χρέωση! Πολλά μπράβο για το επίπεδο υπηρεσιών!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Georgina11111
Ο/η Manos K, other του InnAthens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητή Georgina11111, Σας ευχαριστούμε για όλα τα θετικά σας σχόλια. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που μείνατε ικανοποιημένοι από το πρωινό, την καθαριότητα και την εξυπηρέτηση του προσωπικού μας. Η σχέση ποιότητας τιμής αποτελεί και για εμάς έναν από τους υψηλότερους στόχους μας και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που το έχουμε πετύχει για εσάς. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα. in[n]Athens Team