“Το μπέρδεμα ... Μπερδεύεται...”
Κριτική για: Το μπέρδεμα

Το μπέρδεμα
Νο 1.499 από 2.770 Εστιατόρια για: Αθήνα
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όνομα και πράγμα. Μια σύγχυση και ένα μπέρδεμα μεταξύ εξυπηρέτησης πελατών και ποιότητας φαγητού κυριαρχεί στο μαγαζί.... Πιο συγκεκριμένα ο χρόνος αναμονής από το ένα πιάτο στο άλλο ήταν τεράστιος , χωρίς συγκεκριμένο λόγο , δεδομένου ότι τα περισσότερα πιάτα αποτελούσαν ορεκτικά. Σαφέστατα, υπάρχουν ευγενικές φυσιογνωμίες εντός του μαγαζιού , που δυστυχώς όμως δεν μπορούν να ανταπεξέλθουν σε δύσκολες συνθήκες βλ. " Κυριακή Μεσημέρι". Θεωρώ ότι τα πιάτα τους επιδέχονται πολλές βελτιώσεις , προκειμένου να αντιστοιχούν και στην τιμή τους. Φαίνεται ,ότι έχουν επαναπαυθει στο κεντρικό τους σημείο και δεν κοιτούν να εξελιχθούν καθολικά.

Ευχαριστούμε, Marilenavarela

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Αλλιώς θυμόμαστε την Κεσαριανή οι της ηλικίας μου. όμως έχουμε μάθει να ζούμε στο σήμερα και να είμαστε δίκαιοι. Στο συγκεκριμένο κατάστημα πήγαμε με την δεύτερη προσπάθεια. Η πρώτη ήταν πέρισυ (2017) και φύγαμε γιατί καπνίζανε αριμανίως όλοι. Και τα αφεντικά. Φέτος πήγαμε και αφού ελέγξαμε την κατάσταση καθίσαμε.ότι παραγγείλαμε ήταν καλό.Με πολύ καλή την φάβα και μπαγιατοκομένη ΄την σαλάτα (ίσως τα θλικά να ήταν παλιά). Τα κρεατικά σχετικά καλά και η ευγένεια και εξυπηρέτηση καλή. Η θέση του καταστήματος άριστη αλλά έχω την εντύπωση , ότι αυτό είναι ελάχιστα εκμεταλεύσιμο. Θέλει περισσότερη προσοχή σε όλα τα επίπεδα. Απλά για να ξεφύγουμε από το περιφρειακό ..περιθώριο. Εγώ πάντως το συστήνω!

Ευχαριστούμε, ngianna8
Η κριτική γράφτηκε 13 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σάββατο βράδυ 4 άτομα πήγαμε στο live πρόγραμμα στον πάνω όροφο. Καλούτσικο πρόγραμμα, καλαίσθητος χωρος γενικά. Στα του φαγητού μετρια τα ορεκτικά τα ψητά προψημενα και ξαναζεσταμενα. 15€ το άτομο ελάχιστη κατανάλωση, υπολογίστε στα 20€ το άτομο.

Ευχαριστούμε, Nikos A
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό σέρβις να πω πάνω από όλα! Τα παιδιά είναι γρήγορα, ευγενεστατα και χαμογελαστά!
Τα πιατα τους εξαιρετικά! Προχθές έφαγα την πιο ωραία μοσχαρίσια μπριζόλα γάλακτος! Καταπληκτικό ψήσιμο! Ο σεφ ειναι μάστερ σεφ κατα τη γνώμη μου και κάθε φορά που πάμε του δίνουμε συγχαρητήρια! Και το γλυκάκι στο τέλος.... Θεϊκό! Ωραία η πατέντα με τον κορμό σοκολάτας πανω σε κορμό.... ;-)

Ευχαριστούμε, Fotis F
Η κριτική γράφτηκε 29 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά το μαγαζί είναι το πιο απαίσιο που έχω επισκεφτεί για να μη μιλήσω για τα λιποι στην μπριζόλα . Κάτω από τις καρέκλες και τα τραπέζια υπήρχαν κολλημένες τσίχλες, το κλίμα ήταν απαίσιο πραγματικά δεν θα έστελνα ούτε τον πιο χειρότερό μου εχθρό να φάει σε ένα τέτοιο μέρος

Ευχαριστούμε, faksotrompetas

Το μπέρδεμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Το μπέρδεμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!