“ΜΗΝ το επιλέξετε να φάτε!!!”
Κριτική για: Noel

Noel

Πήγαμε 2 άτομα γιορτινές μέρες. Προσπαθήσαμε πολύ να βρούμε τραπέζι και μέσω φόρμας κράτησης και μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας αλλά δεν καταφέραμε. Μας ενημέρωσαν ότι μπορούμε να φάμε στο μπαρ. Το επιλέξαμε...
Καθίσαμε, παραγγείλαμε 2 πολύ πολύ απλά πιάτα, το ένα μάλιστα ήταν τύπου finger food και 2 ποτήρια κρασί.
Τα πιάτα ήταν επιεικώς απαράδεκτα και ο τελικός λογαριασμός ήταν λες και φάγαμε σε εστιατόριο περιοπής...
Μπορεί να είναι καλό για ποτό αλλά πραγματικά ΜΗΝ το επιλέξετε να φάτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2023
Ευχαριστούμε, Anna A

Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Αγενεστατοι!!!Σηκωθηκαμε και φυγαμε!!Περιμεναμε ουτε σημασια δεν εδωσαν.Ρωτησαμε που μπορουμε να καθησουμε μας ειπαν οπου βρειτε.Πηραν παραγγελια και ενω περιμεναμε τα ποτα μας ερχεται ενας σερβιτορος να πω?μαλλον πιο ευγενικος θα ηταν καποιος που σκαβει χωραφια.Κριμα..Με ενα αγενεστατο τροπο οτι τα ποτα που παραγγειλαμε χαχαχααα δεν μπορουν να μας τα προσφερουν

4  Ευχαριστούμε, 45RENA
Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μια καταπληκτική εμπειρία με ευδιάθετο προσκοπικό και πολύ ωραίο κλήμα . Τα προϊόντα του μαγαζιού προσεγμένα . Σίγουρα θα το πρότεινα

Ευχαριστούμε, Teo K
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το μεσημέρι το μαγαζί . Η κοπέλα μας είπε ότι έχει brunch . Το brunch είχε μόνο ένα ψεύτικο club με κατεψυγμένες πατάτες ομελέτες και pan cakes. Ζητήσαμε μπίρες και μας είπαν ότι δεν υπάρχουν κρύες σε συσκευασμένες . Και έτσι αναγκαστήκαμε να πάρουμε βαρελίσιες που είχε δυο επιλογές .Καλή ατμόσφαιρα . Υπερτιμημένο . Πιστεύω ότι είναι ένα δήθεν μαγαζί χωρίς καλή ποιότητα στο φαγητό .

2  Ευχαριστούμε, Mairy1602
Η κριτική γράφτηκε 31 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ηταν υπεροχο το κλιμα και η διακοσμιση μαγικη . Οσον αφορα το μενουν εμεις για καφε πηγαμε αλλα αποτι ειδα εχει ωραια πραγματα και θα ξανα παω για να δοκιμασω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, Katerina S

Noel: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Noel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!