Tripadvisor

“Amazing bar ”
Κριτική για: Noel

Noel
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Φοβερή διακόσμηση !! Σε ταξιδεύει σε άλλες εποχές ! Το μενού δε το εχω δοκιμάσει .. Η ποικιλία των ποτών και οι γνώσεις των bartender είναι από τις καλύτερες της Αθήνας !! Αξίζει οπωσδήποτε !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
3  Ευχαριστούμε, TimMilios

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2020

Βρίσκομαι Αθήνα μονο για 3 μηνες το χρόνο και ειναι από τα μέρη που καθε χρόνια βρίσκω ολο και καλύτερα. Πέρα απο τη διακόσμηση και τη δημιουργικότητα τους στο concept τα κοκτέιλ τους παραμένουν εκπληκτικά και τα vibes των παιδιών σε κάνουν να νιώθεις πάντα ευπρόσδεκτος.

Ευχαριστούμε, katt_athens
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιανουαρίου 2020

Μετά από κάποιες αποτυχημένες προσπαθείες αποφάσισα να ξανά δοκιμάσω την τύχη μου στο Noel, τελικά τίποτα δεν έχει αλλάξει, η κοπέλα στην είσοδο με ύφος μπλαζέ μας είπε ότι αν θελουμε να πιούμε καφέ να κάτσουμε στο μπαρ.... για τραπεζάκι ούτε λόγος αφού ποσο θα της κοστιζαμε εμείς με δυο καφέδες; 8 ευρώ; Μετά βασάνων βρίσκουμε δυο άδειες θέσεις κοντά στην είσοδο , ας μην θυμηθώ την αργοπορία του γκαρσόν που τον ψάχναμε να παραγγείλουμε διότι τώρα πλέον άλλος σου λέει που να κάτσεις, άλλος σου φέρνει νερό άλλος σου παίρνει παραγγελία άλλος φέρνει την παραγγελία, έχοντας τον λαιμό μου αποφασίζω να πάρω ένα από τα αγαπημένα μου τσάι την «κόκκινη πλατεία» , ήρθε λοιπόν ένα φλιτζανάκι με νερό ως την μέση.... ούτε καν γεμάτο και ένα μελακι και όλο αυτό το χρέωναν 4 ευρώ..... μισό φλυτζάνι βραστό νερό, ούτε καν ένα μπισκότο να δικαιολογήσουν την τιμη .... ούτε πρόκειται να ξαναπατήσω το πόδι μου , αίσχος!!!!!

1  Ευχαριστούμε, Cookeatrepeat1
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2020

It happen to have a pain throat and I ask a soft drink without ice !!
THEY BRING ME Α HALF GLASS OF A SOFT DRINK !!!
I went to the bar and ask to full fit and I will pay double portion!!
GYSPY Way !! Totally disrespectful for such a famous bar !

Είχα πόνο στο λαιμό και ζήτησα ένα αναψυκτικό χωρίς πάγο !!
ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΜΙΣΟ ΠΟΤΗΡΙ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΟ
Πήγα στο μπαρ και ζήτησα να το γεμίσουν και με χαρά μου να πληρώσω διπλα !!
ΕΛΕΟΣ ΠΑΙΔΙΑ !!
ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ !!
Η γυφτιά στο μεγαλείο της !
Ντροπή σας για το ΝOEL !

3  Ευχαριστούμε, 434jimj
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2020

Η επιλογή του συγκεκριμένου εστιατορίου υπήρξε λόγω της διακόσμησης του , για να περάσουμε ένα μεσημέρι τις ημέρες των εορτών. Ομως ο κατάλογος για το γεύμα είναι πολύ περιορισμένος και δεν υπάρχει και κάποια ευελιξία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Resort741941

Noel: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Noel: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!