“Γύρος λουκούμι!!!”
Κριτική για: Tylixto Greek Wrap

Tylixto Greek Wrap
Γειτονιά: Πλάκα
Περιγραφή: Το Tylixto Greek wrap είναι ένας νέος χώρος με μοντέρνο design που ήρθε για να εκπροσωπήσει επάξια τις επιταγές της Ελληνικής κουζίνας, που θέλουν το γεύμα: χορταστικό, νόστιμο και δημιουργημένο από αγνά φρέσκα υλικά. Ήρθε με λίγα λόγια, να καλύψει αυτό που έλειπε από το Ελληνικό σουβλάκι που θα τσιμπήσουμε στις βόλτες μας στο κέντρο της Αθήνας! Να δώσει μια "σπιτική" νότα στο αγαπημένο μας γρήγορο φαγητό! Η επιλογή των πρώτων υλών αποτελεί πολύ βασικό και σημαντικό μέρος των δραστηριοτήτων μας. Ότι φτάνει στο τραπέζι σας είναι προϊόν των καλύτερων παραγωγών, στενών συνεργατών μας και περνά από προσεκτική επεξεργασία για να αποδώσει το μέγιστο της γεύσης του! Στις μεγάλες Αθηναϊκές σας βόλτες, περάστε από την Αιόλου να σας φιλέψουμε με γεύση ποιότητα και μεράκι! Όπως ακριβώς θα έκανε και η μαμά στο σπίτι!
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει να φάτε από αυτό το μαγαζί. Ενώ είναι σε δρόμο που έχει πολλή κίνηση και θα μπορούσε να απευθύνεται σε τουρίστες, το συγκεκριμένο έχει ποιότητα!! Όταν είμαι στην Αθήνα κάθε φορά τρωω από αυτό το μαγαζί. Λουκούμι γύρος πραγματικά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, mariosvas7

Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

σουβλατζιδικο σε πολυσυχναστο δρομο. Αρκετα τσιμπημενες τιμες. Πατατες προτηγανισμενες κακης ποιοτητας. Δεν θα ξαναπηγαινα. Ισως στοχευει περισσοτερο στους τουριστες

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Foteini V
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ισως στο πιο πολυσύχναστο σημείο της Αιόλου βρίσκεται αυτο το όμορφο κατάστημα . Νοστιμότατο ,πλούσιο τυλιχτό σουβλάκι ,καθαρός χωρος γρήγορη εξυπηρέτηση .Προτεινεται .

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, lisamika
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2018

Ο καιρός ήταν πολύ καλός οπότε μετά τα ψώνια μας αποφασίσαμε να καθήσουμε στο tylixto έξω να φάμε από ένα σουβλάκι. Το τυλιχτό με γύρο κοτόπουλο, παραδοσιακή αλάδωτη πίτα και σπιτική σώς, ήταν πεντανόστιμο. Δοκίμασα και λίγο από το γύρο χοιρινό και μου φάνηκε εξίσου νόστιμο και πολύ ζουμερό. Ήπιαμε και το αναψυκτικό μας και συνεχίσαμε την βόλτα μας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, ioannavrotsou
Η κριτική γράφτηκε 5 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε ένα τυλιχτό με κοτόπουλο καλαμάκι με ντομάτα, μαρούλι και σως ήταν πολύ ποιοτικό. Νόστιμη καλοψημένη πίτα, το καλαμάκι ήταν κι αυτό καλοψημένο, η ντομάτα φρέσκια και το μαρούλι ήταν πράσινο. Δοκιμάσαμε και μια μερίδα με χοιρινό καλαμάκι. Πολύ καλό κι αυτό, από ποσότητα ότι πρέπει για να χορτάσεις και καλής ποιότητας το κρέας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, Dimitris T

Tylixto Greek Wrap: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Tylixto Greek Wrap: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!