“Ίσως ότι καλύτερο ”

Κουζίνες: Αμερικανική, Βραζιλιάνικη, Μεξικάνικη
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν θέλω να είμαι υπερβολικος αλλά είναι το καλύτερο γεύστικα και καλύτερο valeu for money εστιατόριο καφέ μπαρ της Αθήνας.και στο φαγητό πάντα είμαι πολύ αυστηρος πλέον(παραγγελία το Los pollos Hermanos)

Ευχαριστούμε, Basilis P

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018

Τα παιδιά που έχουν το μαγαζί είναι πολύ εξυπηρετικά και έκαναν τα πάντα για να μας εξυπηρετήσουν... Ο εσωτερικός διάκοσμος είναι αμερικάνικου στυλ, έχει έναν χώρο ειδικά για παιδιά, όπου δεν καπνίζει κανείς...

Τα φαγητά ήταν πολύ νόστιμα και οι μερίδες πολύ μεγάλες, έπαιρνες και στο σπίτι, δεν το συζητάω... Αν μπορούσα να προτείνω μια βελτίωση θα ήταν στο κομμάτι της εσωτερικής διακόσμησης... Αλλά αφού έχει τόσο καλό φαί αυτό το ξεπερνάς.

Οι τιμές μου φάνηκες λογικές προς το λίγο τσιμπημένες, αλλά όχι κάτι δραματικό.

Ευχαριστούμε, Ioannis M
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό σε όλα του, αν και θα μπορούσε να ήταν λίγο φθηνότερο και με καλύτερο σέρβις. Αν κάτσεις όμως σε ώρα αιχμής ή με νεολαία ή με κάποιο αγώνα...άντε γειά!

Ευχαριστούμε, aggeloskilmistered
Η κριτική γράφτηκε 11 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί είναι σε κεντρικό σημείο στο μετρό της δάφνης. Το σέρβις είναι ευγενικό και γρήγορο. Ο διάκοσμος έχει αμερικάνικο στιλ κ αυτό το κάνει ενδιαφέρον! Το φαγητό νόστιμο και καυτό!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα κ σιγουρα θα το ξανα επισκεφτώ

Ευχαριστούμε, alexandraz692
Η κριτική γράφτηκε 10 Νοεμβρίου 2017

Πολύ καλά όλα τα φαγητά που δοκίμασα. Πήραμε φτερούγες, μπέργκερ και νάτσος με τυρί. Χορταστικές μερίδες και νόστιμα.

Ευχαριστούμε, olgalia

Papa George's: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηλιούπολη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Papa George's: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!