Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 3:30 μ.μ.
Αποθήκευση
ΑΨΟΓΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΑΡΩΜΑΤΟΣ ΣΑΣ

Πολυ οικειο περιβαλλον με υπεροχες και πολλες μυρωδιες ακομα και για τους πιο απαιτητικους πελατες... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 ημέρες
ΕΙΡΗΝΗ Λ
Ωραίες και εξαιρετικές μυρωδιες

Πολύ καλό σέρβις πολλά αρώματα για όλα τα γούστα και μου έδωσαν ακριβώς το άρωμα που μου... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 ημέρες
Olga M
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2017

Μπορείς να επιλέξεις αρώματα για σένα και τα αγαπημένα σου πρόσωπα από μία τεράστια ποικιλία από γνωστές μάρκες αρωμάτων ή και να δημιουργήσεις έναν δικό σου μοναδικό άρωμα , σε ένα όμορφο περιβάλλον με φιλικότατη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Dimitris_Sofianos
Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2017

ειναι ενα εξαιρετικο περιβαλλον στο οποιο μπορεις να καλυψεις ολες σου τις αναγκες σε αρωμα αλλα και αρωματικο για τον χωρο σου.η διαρκεια των αρωματων ειναι παρα πολυ μεγαλη και η ποικιλια καλυπτει και τους πιο απαιτητικους.προτεινω ανεπιφυλακτα να το επισκεφτητε

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Than K
Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα κατάστημα που εάν βρίσκεσαι στην Αθήνα επιβάλλεται να το επισκεφτείς.ο χώρος έχει φοβερή αισθητική και τα αρώματα είναι μοναδικής ποιότητας.μπορεις να βρεις μυρωδιές που δεν έχεις φανταστεί ότι μπορούν να
υπάρχουν​ σε άρωμα με φοβερή διάρκεια στο δέρμα σου .Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, liakigreece
Η κριτική έγινε: 11 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Νομιζω οτι ολοι θα συμφωνησουμε, οτι οταν μπουμε σε αυτο το μαγαζι, το ταξιδι ξεκιναει!!! Δεν μπορω να εκφρασω με λογια το τι λαμβανω!το φιλικο περιβαλλον,η αμεση και εξαιρετικη εξυπηρετηση καθως και η ποιοτητα των αρωματων με εχουν κερδισει σαν πελατισσα, αλλα και πολυ καλη φιλη!Καθε φορα που θα βρεθω Αθηνα θα το επισκεφθω για να δοκιμασω τις "νεες αφιξεις"....Αλλα εχω και την ευκολια να μπορω να παραγγειλω ο,τι επιθυμω και να ερθει αμεσα και με ασφαλεια στο σπιτι μου!!!!
Αναστασια μου σε ευχαριστω που υπαρχεις στη ζωη μου και μας ομορφαινεις συνεχως!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, Irene G
Η κριτική έγινε: 17 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχα αρωματα...με μεγαλη διαρκεια!!!
Μοναδικος χωρος εδω κ χρονια...
Μεγαλη διευκολυνση επισης η αποστολη σε ολη την Ελλαδα!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2017
Ευχαριστούμε, sarilora