“one of a kind”
Κριτική για: The Clumsies

The Clumsies
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 2-3 ώρες
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

ένα κορυφαίο μαγαζί - έχει ψηφιστεί απο τα καλύτερα μπαρ παγκοσμίως - που το επισκεπτόμαστε αρκέτα συχνά! ότι και να πώ είναι λίγο. προσωπικά μου αρέσει το φαγητό του αλλά πάνω απο όλα είναι η ατμόσφαιρα. χαίρομαι πολύ που υπάρχουν τέτοιοι χώροι στην πόλη.

Ευχαριστούμε, bluebackpack71
Ο/η PR M, Venue Manager του The Clumsies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Απριλίου 2018

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να καταγράψετε την εμπειρία σας στο The Clumsies με τόσο όμορφα λόγια.
Τα θερμά σας σχόλια αναφορικά με τις γαστρονομικές προτάσεις αλλά και την ατμόσφαιρα του χώρου μας τιμούν ιδιαιτέρως και μας ωθούν στο να γινόμαστε διαρκώς καλύτεροι ώστε να προσφέρουμε σε εσάς μια αξέχαστη εμπειρία.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σύντομα.

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Πανέμορφος χώρος, πολύ καλή μουσική, ωραία ατμόσφαιρα - αν εξαιρέσεις ότι έχει ΠΑΡΑ πολύ τσιγάρο - πάντα γεμάτο, ο κόσμος περνάει πολύ καλά. Ωραία ποτά

Ευχαριστούμε, Chris K

Αγαπητέ Chris K,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε με τους αναγνώστες του TripAdvisor την εμπειρία σας κοντά μας.
Τα θερμά σας λόγια σχετικά με την ατμόσφαιρα και την ποιότητα των ποτών που σερβίρουμε μας κάνουν ιδιαίτερα χαρούμενους, ενώ χαιρόμαστε πολύ που καταφέραμε να σας παρέχουμε μια μοναδική εμπειρία στο κέντρο της Αθήνας. Οι επισημάνσεις σας είναι πολύτιμες για εμάς και λαμβάνονται πολύ σοβαρά υπόψη, αφού μας κάνουν καλύτερους.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθηκαμε με εναν φίλο μου πρωι καθημερινής μετα απο δίκη του πρόταση και εχω να πω πως μου αρεσε παρα πολυ. Προσεγμένος χώρος, όμορφη διακόσμηση και στυλ μαγαζιού, καθαρό και φιλόξενο. Δοκιμάσαμε απο το μενού για το brunch δυο πιατα, την ομελέτα με το προσούτο και τα ντοματίνια που ηταν πεντανόστιμη και το αλλο πιατο νομιζω λεγόταν Cuban eggs που και αυτο οπως μου είπαν ηταν απολαυστικό. Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό, αν και θεώρησα το σερβις λιγο αργό. Θα το επισκεφθω σιγουρα ξανα για ποτό αλλα και για καφε και το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, seva_ari

Αγαπητέ Eπισκέπτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας στο The Clumsies.
Τα θερμά σας λόγια σχετικά με το επίπεδο των υπηρεσιών καθώς επίσης και τον χώρο μας τιμούν ιδιαιτέρως. Χαιρόμαστε πολύ επίσης που απολαύσατε το brunch σας και που οι γευστικές μας προτάσεις κατάφεραν να ανταποκριθούν στις προσδοκίες σας.
Θα ήταν μεγάλη χαρά για εμάς να σας έχουμε ξανά κοντά μας σύντομα ώστε να δοκιμάσετε και τα cocktail μας, τα οποία θεωρούμε σήμα κατατεθέν του The Clumsies.
Σας ευχαριστούμε και πάλι θερμά που μας προτείνετε στους αναγνώστες του Tripadvisor.

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018

Το επισκεφτήκαμε για brunch! Οι γεύσεις ήταν πραγματικά υπέροχες! Από τα πιάτα που δοκίμασα μου άρεσε πολύ το Croque Madame και το banoffee.
Στα μόνα αρνητικά του χώρου, είναι το θέμα του καπνίσματος... Θα πρέπει κάποια στιγμή αυτό το πράγμα να σταματήσει στην Ελλάδα... Υποτίθεται ότι ήμασταν σε χώρο μη καπνιζόντων αλλά ήταν τέτοια η κάπνα των υπολοίπων τραπεζιών (που ήταν 1-2 μέτρα μακρυά μας...) που εννοείται πως ήταν σα να καπνίζει κάποιος στα 10 εκατοστά... Κρίμα γιατί ήμασταν μαζί με παιδιά τα οποία παραπονέθηκαν για την κάπνα και γι'αυτό φύγαμε νωρίτερα.

Ευχαριστούμε, sofoudeli

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το The Clumsies και για τον χρόνο που αφιερώσατε ώστε να καταγράψετε την εμπειρία σας κοντά μας.
Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύσατε τις γεύσεις μας, ωστόσο λυπούμαστε πολύ που η συνολική εμπειρία κοντά μας δεν φάνηκε αντάξια των προσδοκιών σας. Οι επισημάνσεις σας είναι πολύτιμες για εμάς και λαμβάνονται πολύ σοβαρά υπόψη, αφού μας κάνουν καλύτερους.
Θα χαρούμε να μας επισκεφθείτε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφος χώρος, ανετος, καλο σέρβις , ωραια ποτά , πολυ καλή μουσική , όμορφος κόσμος περάσαμε πολυ ωραια

1  Ευχαριστούμε, Olga M

Αγαπητή Olga M,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε με τους αναγνώστες του TripAdvisor την εμπειρία σας στο The Clumsies.
Τα θερμά σας λόγια σχετικά με την ατμόσφαιρα του χώρου μας, την εξυπηρέτηση της ομάδας μας, καθώς τις μουσικές επιλογές και τα cocktails μας χαροποιούν ιδιαίτερα, καθώς στόχος μας είναι να παρέχουμε μια μοναδική εμπειρία στους επισκέπτες μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε ξανά κοντά μας!

The Clumsies: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

The Clumsies: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!