Αποθήκευση
Προσοχή στο προσωπικό

Το μαγαζί απ την ημέρα που άνοιξε έχει φέρει τη διαφορά στο κέντρο της πόλης ! Οι επιχειρηματίας... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 6 ημέρες
Marilenafnbg
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Ποτό στο κέντρο

Παρά πολύ καλό μαγαζί ιδανικό για ένα ποτό στο κέντρο αλλά και για να φας ( αυτό δεν το δοκίμασα... διαβάστε περισσότερα

Νικος Λ
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφθηκαμε με εναν φίλο μου πρωι καθημερινής μετα απο δίκη του πρόταση και εχω να πω πως μου αρεσε παρα πολυ. Προσεγμένος χώρος, όμορφη διακόσμηση και στυλ μαγαζιού, καθαρό και φιλόξενο. Δοκιμάσαμε απο το μενού για το brunch δυο πιατα, την ομελέτα με το προσούτο και τα ντοματίνια που ηταν πεντανόστιμη και το αλλο πιατο νομιζω λεγόταν Cuban eggs που και αυτο οπως μου είπαν ηταν απολαυστικό. Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό, αν και θεώρησα το σερβις λιγο αργό. Θα το επισκεφθω σιγουρα ξανα για ποτό αλλα και για καφε και το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, seva_ari
Ο/η PR M, Venue Manager του The Clumsies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Απριλίου 2018

Αγαπητέ Eπισκέπτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας στο The Clumsies.
Τα θερμά σας λόγια σχετικά με το επίπεδο των υπηρεσιών καθώς επίσης και τον χώρο μας τιμούν ιδιαιτέρως. Χαιρόμαστε πολύ επίσης που απολαύσατε το brunch σας και που οι γευστικές μας προτάσεις κατάφεραν να ανταποκριθούν στις προσδοκίες σας.
Θα ήταν μεγάλη χαρά για εμάς να σας έχουμε ξανά κοντά μας σύντομα ώστε να δοκιμάσετε και τα cocktail μας, τα οποία θεωρούμε σήμα κατατεθέν του The Clumsies.
Σας ευχαριστούμε και πάλι θερμά που μας προτείνετε στους αναγνώστες του Tripadvisor.

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018

Το επισκεφτήκαμε για brunch! Οι γεύσεις ήταν πραγματικά υπέροχες! Από τα πιάτα που δοκίμασα μου άρεσε πολύ το Croque Madame και το banoffee.
Στα μόνα αρνητικά του χώρου, είναι το θέμα του καπνίσματος... Θα πρέπει κάποια στιγμή αυτό το πράγμα να σταματήσει στην Ελλάδα... Υποτίθεται ότι ήμασταν σε χώρο μη καπνιζόντων αλλά ήταν τέτοια η κάπνα των υπολοίπων τραπεζιών (που ήταν 1-2 μέτρα μακρυά μας...) που εννοείται πως ήταν σα να καπνίζει κάποιος στα 10 εκατοστά... Κρίμα γιατί ήμασταν μαζί με παιδιά τα οποία παραπονέθηκαν για την κάπνα και γι'αυτό φύγαμε νωρίτερα.

Ευχαριστούμε, sofoudeli

Αγαπητέ Επισκέπτη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το The Clumsies και για τον χρόνο που αφιερώσατε ώστε να καταγράψετε την εμπειρία σας κοντά μας.
Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύσατε τις γεύσεις μας, ωστόσο λυπούμαστε πολύ που η συνολική εμπειρία κοντά μας δεν φάνηκε αντάξια των προσδοκιών σας. Οι επισημάνσεις σας είναι πολύτιμες για εμάς και λαμβάνονται πολύ σοβαρά υπόψη, αφού μας κάνουν καλύτερους.
Θα χαρούμε να μας επισκεφθείτε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 6 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφος χώρος, ανετος, καλο σέρβις , ωραια ποτά , πολυ καλή μουσική , όμορφος κόσμος περάσαμε πολυ ωραια

1  Ευχαριστούμε, Olga M

Αγαπητή Olga M,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε με τους αναγνώστες του TripAdvisor την εμπειρία σας στο The Clumsies.
Τα θερμά σας λόγια σχετικά με την ατμόσφαιρα του χώρου μας, την εξυπηρέτηση της ομάδας μας, καθώς τις μουσικές επιλογές και τα cocktails μας χαροποιούν ιδιαίτερα, καθώς στόχος μας είναι να παρέχουμε μια μοναδική εμπειρία στους επισκέπτες μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε ξανά κοντά μας!

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος, μικρός και συμπαθητικός χώρος, με ενδιαφέρουσες επιλογές σε ροφήματα, ποτό και φαγητό. Δεν θα το θεωρούσα όμως και κορυφαία επιλογή.

Ευχαριστούμε, Sakis93

Αγαπητέ Sakis93,
Χαιρόμαστε που απολαύσατε την ατμόσφαιρα του χώρου μας και τις γευστικές μας προτάσεις. Η ομάδα μας προσπαθεί καθημερινά για τη δημιουργία μιας μοναδικής εμπειρίας κοντά μας γεγονός που αντικατοπτρίζεται και στις διεθνείς διακρίσεις που το The Clumsies κάθε χρόνο λαμβάνει, όντας ένα από τα κορυφαία μπαρ παγκοσμίως.
Θα χαρούμε να μας επισκεφθείτε και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο σέρβις , ψαγμένο ποτό , απο το παγάκι μέχρι την παρουσίαση , όμορφη ατμόσφαιρα, χαμογελαστό προσωπικό
και προσιτή τιμή . Και Εις ανώτερα .
Super service, eine sehr schoene Atmosphaere , entweder cocktail oder caffee . Das 6 beste Bar weltweit. Es lohnt sich hier ein Getraenk zu trinken.
Αυτά ολα ισχύουν συν πολυ ιδιαίτερη διακόσμηση και άριστα εκπαιδευμένο πρωσοπικό .

Ευχαριστούμε, Δημήτριος Ν
Ο/η PR M, Venue Manager του The Clumsies, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Απριλίου 2018

Αγαπητέ Δημήτριος Ν,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε ώστε να μοιραστείτε με τόσο όμορφα λόγια την εμπειρία σας στο The Clumsies.
Τα θερμά σας σχόλια σχετικά τη συνολική εμπειρία σας κοντά μας μας τιμούν ιδιαιτέρως και θα μεταφερθούν σε όλη μας την ομάδα καθώς αποτελούν την καλύτερη μορφή επιβράβευσης.
Σας ευχαριστούμε και πάλι που μας προτείνετε στους αναγνώστες του TripΑdvisor, ενώ θα είναι χαρά μας να σας έχουμε ξανά κοντά μας στο μέλλον.