“Μοναδικοί συνδυασμοί σε σάντουιτς!”
Κριτική για: Guarantee

Guarantee
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά ένα σάντουιτς μπορεί να είναι μια ιδιαίτερη γευστική απόλαυση, σε ένα τέτοιο μαγαζί! Ότι καλύτερο μπορείς να φας στο χέρι με πολλές επιλογές και ποιότητα στα υλικά που σπάνια συναντάς.

Ευχαριστούμε, Nikos S

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018

Άκουγα πολλά σχόλια μέχρι να το επισκεφθώ και να δοκιμάσω το εξαίσιο φαγητό του.Συμβουλή :αφεθείτε να σας προτείνουν οι ίδιοι τι να φάτε και κυρίως με τι να συνοδεύσετε το σάντουιτς ή τη σαλάτα σας...οι άνθρωποι είναι γευσιγνώστες, ευγενικοί και με υλικά που θα βρείτε στα πιο ακριβά εστιατόρια!!!Η επιλογή μου ήταν καπνιστή μπριζόλα,με πικάντικη γραβιέρα και καραμελωμένα κρεμμύδια και ήταν ότι ωραιότερο έχω δοκιμάσει!!!Οπωσδήποτε να το επισκεφθείτε!!!

Ευχαριστούμε, Eleni K
Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2017

Πήγα προς μιας εβδομάδας αν και το περίμενα πολύ καιρό.
Πήρα ένα σάντουιτς με φρισκότατη τσιαμπάτα σαλάτα λάχανο καρότο,μαγιονέζα,μανιτάρια,προβολόνε,φιλέτο μοσχάρι και τυρί με τρούφα.
Το σάντουιτς λόγω των ακριβών υλικών κόστισε 6ευρώ αλλά ήταν από τα καλύτερα που έχω φάει στη ζώη μου.
Φαίνεται πως είναι οικογενειακή επιχείρηση και ο χώρος δίνει μια ατμόσφαιρα 80ς που δένει υπέροχα με την περιοχή.

Ευχαριστούμε, ALKIS S
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το έχουμε επισκεφτεί πολλές φορές και συνεχίζουμε όποτε μπορούμε. Κάθε φορά όμως μας εκπλήσσει με τις νέες γευστικές εμπειρίες που μας προσφέρουν οι διαφορετικοί συνδυασμοί από τα υπέροχα σάντουιτς που μας φτιάχνει. Μπορείς να διαλέξεις τα βασικά υλικά και να αφήσεις τα υπόλοιπα στους ιδιοκτήτες που είναι πραγματικοί γνωστές και μπορούν να σε βοηθήσουν αν δεν ξέρεις πως να το διαμορφώσεις. Υπάρχουν βέβαια και οι διαχρονικές επιλογές που θα ικανοποιησουν σίγουρα τους πιο πολλούς. Επίσης, φτιάχνει και εξαιρετικούς χυμούς για να συνοδεύσετε το υπέροχο σάντουιτς σας.

Ευχαριστούμε, Αλέξανδρος Χ
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο sandwich που εχεις φαει ποτε με μεγαλη ποικιλια απο υλικα και ο συνδυασμος με το φρεσκο χυμο το απογειωνει.

Ευχαριστούμε, Alex K

Guarantee: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Guarantee: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!