“Μη τήρηση αποστάσεων ασφαλείας”
Κριτική για: Prosopa

Prosopa
Κλείστε τραπέζι
Κουζίνες: Μεσογειακή
Καλό για: Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις, Επαγγελματικές συναντήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Ρουφ

Δυστυχώς,το επισκέφτηκαμε απόψε και παρόλο που είχαμε ζητήσει, τηλεφωνικά,να καθίσουμε σε απομακρυσμένο τραπέζι, μετά από λίγη ώρα και λόγω της αυξημένης προσέλευσης,τοποθέτησαν "κολλητά" μας ,ένα τραπέζι για 4 άτομα. Ζητήσαμε να φύγουμε, αφού είχαμε εκφράσει τη δυσαρέσκειά μας,και δυστυχώς, εκτός από μια κυρία του σέρβις,κανένας δεν ζήτησε συγγνώμη ούτε προσπάθησε να διορθώσει το λάθος.Απαραδεκτο να μην τηρούνται οι αποστάσεις ασφαλείας κ να εκτίθενται, οι πελάτες,σε κίνδυνο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 615kwnstantinap

Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2020

Κλασσική αξία με νόστιμο φαγητό και ωραία λίστα κρασιών. Το σέρβις καλό και ευγενικό και υπέροχα γλυκά .

2  Ευχαριστούμε, 338annamariap
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ανακαλύψαμε εντελώς τυχαία... και σίγουρα θα μπει μέσα στην λίστα μας με τα εστιατόρια που θα επιλέγουμε για μια έξοδο και θα προτιμούμε σε φίλους όταν μας ρωτούν. Εξαιρετικό φαγητό και σέρβις! Τους είπαμε ότι είχαμε μόλις μια ώρα να φάμε και παρόλα αυτά προλάβαμε να φάμε πεντανόστιμα πιάτα... να πιούμε πολύ ωραία κοκτέιλ και να μας κεράσουν ένα απλά μοναδικό γλυκό! Όλα ήταν πάρα πολύ προσεγμένα και σε πολύ καλές ποσότητες! Οι τιμές δικαιολογούν και την ποιότητα αλλά και την ποσότητα αυτού που παραγγέλνεις! Πρέπει όλοι να το επισκεφτείτε και να καθίσετε στον υπέροχο εξωτερικό του χώρο να απολαύσετε ένα υπέροχο δείπνο!

1  Ευχαριστούμε, Rozoula7
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Πολυ ομορφο και ήσυχο περιβάλλον! Πλούσιο μενού με πολλές επιλογές για ολα τα γουστα. Μοντέρνα μεσογειακη αλλα προσιτή κουζίνα! Καταπληκτικό και γενναιόδωρο σέρβις! Ομορφαινει την περιοχή!

2  Ευχαριστούμε, Global36664
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το μαγαζί ένα βράδυ Τετάρτης. Φτάσαμε στις 8.30 και σε ένα μισάωρο γέμισε με κόσμο, όλων των ηλικιών. Ο εξωτερικός χώρος όμορφος και προσεγμένος με πολύ ατμοσφαιρικό φωτισμό. Η μουσική χαμηλή και το σέρβις γρήγορο και ευγενικό. Τα πιάτα του μοντερνα και γευστικά και τα κοκτέιλ του απίθανα. Στο τέλος μας κέρασαν 4 διαφορετικα γλυκά τα οποία ήταν ενα κι ένα! Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά!

Ευχαριστούμε, Kostas_tbl

Prosopa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Prosopa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!