“Μετριο ”

Καλό για: Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις, Επαγγελματικές συναντήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Ρουφ
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Διστυχως μετα απο πολυ καιρο επισκεφτήκαμε ενα εστιατοριο που κάποτε ηταν απο τα αγαπημένα μας, τόσο για την ατμόσφαιρα και την εξυπηρέτηση οσο και για το φαγητο. Ομως απογοητευτηκαμε γιατι εχουν αλλάξει πολλα! Πήγαμε μεσημερι όπου είχε μονο αλλο ενα τραπεζι, ζητήσαμε χώρο καπνιστών και μας πήγαν στον πισω χώρο που ομως βρωμαγε κατι σαν μούχλα ή αποχέτευση και καθε τόσο ο χώρος ψεκαζοταν με ενα αποσμητικό που έκανε την ατμόσφαιρα ακόμα πιο αποπνικτική. Παραγγελία άργησαν να μας παρουν. Το φαγητο μας το έφεραν στον σωστο χρονο ομως το ενα κυρίως, τα στικ κοτόπουλου, τα μισά απο την κάτω πλευρά που δεν φαινόταν ηταν καμμένα! Οταν τελειώσαμε το φαγητο μας και μας ρώτησε ο σερβιτόρος αν ηταν ολα καλα, του το ειπαμε και του τα δείξαμε, καθώς δεν είχαν φυσικα φαγωθεί και μας απάντησε οτι ετσι τα κάνουν για να ειναι τραγανά! Πρώτη φορα ακουω οτι το τραγανό φαγητο πρεπει πρώτα να εχει καεί!!! Τα υπόλοιπα ηταν μέτρια χωρις κατι το ιδιαίτερο σε αντίθεση με μερικά χρονια πριν που είχε ενα εξαιρετικο φαγητο. Επισης να προσθέσω οτι το ψωμί πρεπει να ηταν μπαγιάτικο τελείως γι’αυτό και το είχαν ψήσει, ομως ουτε ετσι μπορούσε να φαγωθεί. Για ενα τέτοιο μαγαζί που δεν ειναι και οικονομικο δεν υπαρχει δικαιολογία!

1  Ευχαριστούμε, gobelinos2018

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ ωραίος χώρος και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό ! Το φαΐ ήταν άψογο ! Άμεση εξυπηρέτηση με χαμόγελο και τα κεράσματα ήταν εξίσου γευστικά .Καθόλου ακριβό για αυτά που σου προσφέρει .Ερχομαστε δυο χρόνια τώρα και δεν μας απογοήτευσε ποτέ . Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, M9003MG_
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη μας επίσκεψη Σάββατο βράδυ. Ένας εξαιρετικός χώρος. Το σέρβις γρήγορο και το προσωπικό πολύ ευγενικό. Το φαγητό εξαιρετικό με λογικές τιμές. Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά. Αν κ στο κέντρο πολύ θετικό ότι μπορείς να παρκάρεις πολύ εύκολα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, 691evief
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο μέρος για να φας ότι ώρα και να πας.Ευχάριστο περιβάλλον για όλους. Τέλειο φαγητό και καλή μουσική.

1  Ευχαριστούμε, konv20
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2019

Πηγαίνω χρόνια, το συστήνω χωρίς κανένα ενδοιασμό για να φάτε ωραίο φαγητό με σούπερ service σε ένα cool περιβάλλον. Πολύ πιθανόν να σας κεράσουν και κάποιο ορεκτικό. Ο ιδιοκτήτης (Γιάννης) είναι εξαιρετικό παιδί το τρέχει και το προσπαθεί πολύ, καθώς και όλα τα παιδιά του service είναι δίπλα σας για κάθε σας request.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, DjZooliem

Prosopa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Prosopa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!