“Ο πιο ωραίος Καφές .”
Κριτική για: Banca cafe

Banca cafe
Γειτονιά: Εξάρχεια
Περιγραφή: Απολαύστε τον μονοποικιλιακό καφέ μας με κάποιο απο τα φρέσκα σνακ ή γλύκα μας,με θέα τον κήπο μας στο κέντρο της Αθήνας.
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017

Πολύ καλή ποιότητα καφέ, ευγενικό προσωπικό και ωραίο περιβάλλον μέσα στην πόλη .Θα ξαναπάμε σίγουρα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, panospapanotas

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή επιλογή για καφεδάκι και βαφλάκι στο κέντρο της Αθήνας!! Σε ωραίο περιβάλλον με αίθριο ☕️ και εξυπηρετικότατο προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, harry G
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαινε σήμερα με την οικογένεια μου,μείναμε υπερευχαριστημενοι!!
Καθαρό μαγαζί,υπέροχη εξυπηρέτηση με χιούμορ, Πολύ καλή ποιότητα καφέ και χορταστικες βαφλες σε πολύ καλή τιμή.
Θα ξαναπάμε σίγουρα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Nina R
Ο/η serafeim k, Διευθυντής του Banca cafe, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Οκτωβρίου 2016

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! θα χαρούμενα σας ξαναδούμε.

Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2016

Συμπαθητικός χώρος, παρέχει την αίσθηση ηρεμίας στο κέντρο της πόλης. Ευγενικό προσωπικό και καλός καφές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2016
Ευχαριστούμε, SpyrosLalas
Η κριτική γράφτηκε 29 Μαΐου 2016

Σε ωραίο σημείο στο κέντρο. Όμορφος χώρος με ευγενικό προσωπικό και πραγματικά ωραίος καφές. Αν πάτε, μην ξεχάσετε να παραγγείλετε βαφλάκια, τέλεια!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, despoina2p

Banca cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Banca cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!