“Διασκεδαστειριο”

Νο 1.583 από 2.629 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Εξάρχεια
Γειτονιά: Εξάρχεια
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο μπαρ για ανθρωπους που θελουν να διασκεδασουν και να θυμηθουν κατι απο την παλια αιγλη της σκουφα!!!!!!!!

Ευχαριστούμε, ghka

Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018

Πρόκειται για ένα καφέ στην Σκουφά, λίγο πριν τον Ιερό Ναό του Διονυσίου του Αεροπαγίτου. Αρκετά καλό ντεκόρ, χαλαρή ατμόσφαιρα, με DJ. Ο λόγος που έγραψα την κριτική είναι ότι η σερβιτόρα, από μόνη της, όταν είδε μια παρέα κοριτσιών να ανάβουν τσιγάρο, τους είπε ότι απαγορεύεται κι αν θέλουν να καπνίσουν καλύτερα να βγουν έξω στο πεζοδρόμιο! ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! Επιτέλους, μαράζι το έχω, πήγα σε ένα καφέ και η σερβιτόρα έκανε το αυτονόητο! Γενικά, αποτελεί-πέραν αυτού του συμβάντος-μια πολύ καλή επιλογή για καφέ στο Κολωνάκι. Enjoy!

Ευχαριστούμε, Kostas L
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018

Πήγαμε Σαββατο πρωί με την κοπέλα μου. Το μαγαζί πολύ μικρό και κάτσαμε σε μισό τραπέζι, το άλλο μισό δεν υπάρχει καθώς είναι στερεωμενο στον παγκο. κάτσαμε σε 2 καρεκλιτσες, ισως οι πιο αβολες καρεκλες του κοσμου. ετσι στριμωχτα στριμωχτα με τον κοσμο να περναει πανω απ το κεφαλι μας. Πηραμε 2 καπουτσινο χαλια, λες και πιναμε χλωρίνη με διάρροια. Το μόνο που αξιζε ηταν το τουμπανο τσουρεκι. Αυτο μαλιστα. Φυσικα φαγαμε το τσουρεκι και φυγαμε.

Ευχαριστούμε, Nick H
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εχω επισκεφθεί τοσυγκεκριμένο μαγαζί πολλάκις αλλά την τελευταία φορά δεν κάθησα επειδή δεν σέρβιρε καφέ αλλα μόνο αλκοολουχα αργά το απόγευμα.. Εε τι να κάνω ήθελα καφέ...

Ευχαριστούμε, poiotikos
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2018

Νεανικό all day στέκι με καλό καφέ και µια εξαιρετική λίστα cocktails. Μεσογειακό μενού με καλή λίστα κρασιών. ιδανικό μέρος για ένα meeting point, από νωρίς για έναν business καφέ, ένα lunch break μέχρι και για νυχτερινό ξεφάντωνα. Πολύ καλή και δυνατή μουσική από dj και τα απογευματινά Σαββατιάτικα parties και οι ελληνικές βραδιές τις Κυριακές απογειώνουν το κέφι. Το μαγαζί έχει το δικό του φανατικό κοινό που δε το αλλάζει με τίποτα.

Ευχαριστούμε, Nicolas G

Passepartout Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Passepartout Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!