“Κάτω του μετρίου”

Κουζίνες: Αμερικανική
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Γειτονιά: Αμπελόκηποι

Θα ήταν ωραίο το μπέργκερ αλλά χωρίς το μπιφτέκι που ήταν προψημενο και ο ψηστης το είχε βάλει σε τοστιέρα να το ζεστανει... και είχε καει. Έτρωγα και είχε παντου κομμάτια καμμένου. Πολύ ακριβο για αυτή τη ποιότητα . 9€ ευρώ έτρωγα σε εστιατόριο ένα πιάτο τουμπανο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, zw0ulag
Ο/η tgifg, Μάρκετινγκ του TGI Fridays, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Καλησπέρα σας και ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Τα burgers μας είναι φτιαγμένα από 100% φρέσκο μοσχαρίσιο κιμά που ετοιμάζεται τη στιγμή της παραγγελίας. Ωστόσο, αναγνωρίζουμε πως υπήρξε μια αστοχία στο πιάτο σας και ζητάμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία. Σκοπός μας είναι ο καλεσμένος να έχει μια ξεχωριστή εμπειρία από την αρχή μέχρι το τέλος και μαζί σας δεν το καταφέραμε & λυπούμαστε γι' αυτό. Αν υπάρχει κάποιο άλλο στοιχείο από την εμπειρία σας που θα θέλατε να μοιραστείτε μαζί μας, μπορείτε να μας στείλετε στοιχεία επικοινωνίας στο tgif@fridays.gr & θα επικοινωνήσουμε το συντομότερο δυνατό μαζί σας. Ελπίζουμε σύντομα να μας δοθεί η ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στα καταστήματά μας.

Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Οι περισσότεροι σερβιτόροι ήταν φιλικοί όχι όμως όλοι!! Το φαγητό όλες τις φορές π το έχω επισκεφθεί είναι πολύ καλό κ οι μερίδες είναι χορταστικοτατες (σχεδόν ποτέ δεν το καταφέρνω ολόκληρο!!) αμερικανικό στυλ.. Αξίζει!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, ste2021
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μπορείτε να δείτε και από την Φωτογραφεία πως αντίκρισα τις πατάτες όταν έφτασα σπίτι μου... ήταν όλες καμένες , απλά!!

Ευχαριστούμε, vrouvass
Ο/η tgifg, Μάρκετινγκ του TGI Fridays, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιουλίου 2020

Kαλησπέρα σας και ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας. Λυπούμαστε ιδιαίτερα για τη δυσάρεστη εμπειρία σας και ζητάμε συγγνώμη για την ταλαιπωρία. Στόχος μας είναι πάντα να φτάνει στον καλεσμένο μας το καλύτερο ποιοτικά. Αναγνωρίζουμε πως στην περίπτωσή σας δεν τα καταφέραμε και ζητάμε να το θεωρήσετε μεμονωμένο περιστατικό, καθώς δε μας αντιπροσωπεύει σαν εταιρεία. Θα θέλαμε να μάθουμε περισσότερα για το περιστατικό, επομένως μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας στέλνοντας ένα τηλέφωνο επικοινωνίας στις σελίδες μας στα social media ή μέσω email στο tgif@fridays.gr. Ευχαριστούμε πολύ.

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κατά την γνώμη μου το καλύτερο μαγαζί της αλυσίδας. Εξαιρετικό προσωπικό, άψογη εξυπηρέτηση. Το φαγητό πάντα υπέροχο, όπως και τα κοκτέιλ. Ο χώρος όμορφα διακοσμημένος και πολύ καθαρός.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Ευφροσύνη Μ
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2020

Πολύ καλό φαγητό όλα τέλεια ιδιετερη αδυναμία chicken fingers στις πατατες λιωμένο τυρί και μπέικον και ιδιετερα μετά χώρο για το αγαπημένο γλυκό death by chocolate

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, stylianosm786

TGI Fridays: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

TGI Fridays: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.