“Ωραία σνακ”

Κουζίνες: Αμερικανική
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Ωραία ατμόσφαιρα, πολύ φιλική εξυπηρέτηση. Δευτέρα βραδάκι, χωρίς κράτηση, βρήκαμε εύκολα τραπέζι. Οι μαργαρίτες και τα συνοδευτικά σνακ που παραγγείλαμε ήταν νόστιμα. Το κατάστημα παρέχει έπτωση σε φοιτητές.

Ευχαριστούμε, MariaXr03

Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εμπειρία που πρέπει να την ζήσεις.. Γεύσεις που δε θα συνάντησης κάπου αλλού και είναι σίγουρο ότι θα σου γίνει Addictive.. Ένα από το πιο σημαντικό που θέλω να σταθώ είναι για τα παιδιά που δουλεύουν εκεί όλα με χαμόγελο και πρόθυμα να σε κάνουν να νοιώσεις σα στο σπίτι σου.. Οι τιμές σε κάποια πράγματα είναι λιγο πιο τραβηγμένες αλλά νταξει αξίζει μια φορά στο τόσο..

Ευχαριστούμε, Dimitris M
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Γεύσεις νοστιμότατες ,πολύ καλής ποιότητας σε προσιτες τιμές,από ευγενεστατο προσωπικο.
Αξίζει να το επισκεφτείτε .

Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είναι αγαπημένο στέκι πολλών χρόνων οπότε δεν είμαι και αντικειμενική. Η ποιότητα είναι σταθερή όλα αυτά τα χρόνια.

Ευχαριστούμε, Eleni_Psi
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2018

Πηρα τηλεφωνο για κρατηση, μου ειπαν οτι μην ανησυχειτε δεν υπαρχει αναμονη θα σας βρουμε με 5-10 λεπτα, φτανω 30 λεπτα μετα το τηλεφωνημα μου και μου λενε οτι υπαρχει αναμονη τουλαχιστον 45 λεπτα.
Δινω ονομα και περιμενω... στην αναμονη ανακαλυπτω οτι στον υπερυψωμενο χωρο καπνιζουν σχεδον απο ενας σε καθε τραπεζι. Ρωταω αν επιτρεπετε το καπνισμα και η απαντηση της κοπελας στην υποδοχη ηταν οτι δεν εχει καποια ενημερωση για την απαγορευση. Της δειχνω την ταμπελα που εχουν κολλημενη σε ολους του τοιχους γυρω γυρω και μου κανει δεν θελετε να εξυπηρετηθητε και αλλα τετοια, λες και εγω δημιουργουσα προβλημα απο μια ανυπαρκη κατασταση.... Τελικως συμπληρωσα το φυλλο διαμαρτυριας το οποιο και απο λαθος αφησα στο καταστημα. Ελπιζω στο καταστημα της Γλυφαδας να τηρουν τον νομο ακομα....

Ευχαριστούμε, Polyvios M

TGI Fridays: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

TGI Fridays: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!