Ανοικτά σήμερα: 2:30 μ.μ. - 11:30 μ.μ.
Αποθήκευση
Υπέροχη εμπειρία.

Πήγαμε 6 άτομα πρώτη φορά και πραγματικά περάσαμε πολύ ωραία. Από την αρχή του παιχνιδιού μπαίνεις... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Lena P
Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Survivor

Πηγαμε 6 ατομα στο συγκεκριμενο δωματιο. Περασαμε φανταστικά!!!! Τα σκηνικα ηταν παρα πολυ ωραια... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Cruiser64181178508
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 23 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειχαμε διαβασει καλα λογια για το δωματιο(Guantanamo). Παρεαω4 ατομων με μετρια εμπειρία σε δωματια βγηκαμε στα 40'.Βοήθεια δεν πηραμε παρα 2 φορες. Μας φανηκε πολυ ευκολο σε αντιθεση με το ποσοστο δυσκολιας που ελεγε οτι ειχε. Οσον αφορα το προσωπικό δεν μειναμε ευχαριστημένοι. Βαριόνταν δεν μπηκαν καν στον κοπο να μας ρωτησουν πως μας φανηκε. Πληρωσαμε και φυγαμε. Τελειως απροσωπο και εμπορικο.

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2017
2  Ευχαριστούμε, danae_mily
Ο/η John_Angelo89, General Manager του Great Escape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Νοεμβρίου 2017

Δανάη σε ευχαριστούμε για το review. Οι κριτικές των παικτών είναι πολύ χρήσιμες για εμάς και μας βοηθούν να γίνουμε καλύτεροι. Στο Great Escape υπάρχουν 10 διαφορετικά θεματικά δωμάτια διαφορετικής λογικής και διαφορετικής δυσκολίας. Θα μπορούσες να δοκιμάσεις το The Survivor το οποίο είναι ένα πολύ διαδραστικό και αρκετά δύσκολο δωμάτιο. Η ομάδα του Great Escape πραγματικά προσπαθεί να σας προσφέρει όσο το δυνατό πιο όμορφες εμπειρίες. Θα χαρούμε να σε ξαναδούμε και αυτή τη φορά να είσαι σίγουρη ότι θα σε υποδεχθούμε με ένα μεγάλο χαμόγελο όπως προσπαθούμε να κάνουμε πάντα!

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έχω παίξει σχεδόν όλα τα δωμάτια της συγκεκριμένης εταιρείας
Αυτή την φορά έπιασα και τα διαδραστικά
Να δώσω τα συγχαρητήρια μου αρχικά στους ηθοποιούς
Και στο Volcano και στο survivor έδωσαν ρέστα
Ο σχεδιασμός των δωματίων είναι απίθανος
Θα τρέξεις
Θα λερωθεις
Θα δοκιμάσεις τις αντοχές σου
Θα γελάσεις και δε θα κλάψεις τα λεφτά σου

Ευτυχώς πρόλαβα να τα κάνω γιατί μπορεί να μένουμε παιδιά αλλά το σώμα μας γερνάει
Χαχαχα

Κάντε κράτηση asap

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, fotisk249
Ο/η John_Angelo89, Manager του Great Escape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2017

Φώτη σε ευχαριστούμε για την προτίμησή σου. Ελπίζουμε να διασκεδάσεις εξίσου και στα διαδραστικά δωμάτια του Great Escape!

Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2017

Επισκεφτήκαμε το Ritual. Το όλο θέμα, η σκηνοθεσία και η συμμετοχή των ηθοποιών, ήταν τόσο αληθινά που παρ' όλο που έλεγες συνέχεια ότι όλα είναι ψέμματα, κάποια στιγμή σταμάτησε η λογική και μπήκες στον ρόλο της ιστορίας. Αρκετά τρομακτικό ακόμα και για άτομα που αγαπούν τα θρίλερ. Αυτή ήταν και η επιτυχία. Μπράβο στον επιχειρηματία που έχει μελετήσει την κάθε λεπτομέρεια ώστε να βγουν οι πελάτες ευχαριστημένοι από αυτή την εμπειρία, στον σκηνοθέτη και τους ηθοποιούς.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, Χριστιάνα Π
Ο/η John_Angelo89, Manager του Great Escape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2017

Χριστίνα σε ευχαριστούμε πολύ για το review! Θα χαρούμε να σε ξαναδούμε στο σύντομα στο Great Escape!

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2017

Θα μπορούσε άραγε κανείς να κάνει πάρτυ σε ESCAPE ROOM?Κι όμως θα μπορούσε! Πήγαμε σε 2 δωμάτια με τους φίλους μου για τα γενέθλιά μου και περάσαμε υπέροχα!!!
Οι γρίφοι ήταν ενδιαφέροντες (εύκολοι βέβαια) και ταίριαζαν με την πλοκή της ιστορίας που ήταν κι αυτή πολύ ενδιαφέρουσα... Μάλιστα πολλοί απο τους φίλους μου θέλουν να κάνουν κι εκείνοι το πάρτυ τους εκεί !!! Θα το συνηστούσα σαν ιδέα για πάρτυ εφήβων ή και σαν μια ευχάριστη βόλτα!!! Δωμάτια: the circus, inception

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2017
3  Ευχαριστούμε, myrsinim6
Ο/η John_Angelo89, Manager του Great Escape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2017

Μυρσίνη, χαιρόμαστε ιδιαίτερα που βοηθήσαμε κι εμείς να γίνει ακόμα πιο χαρούμενη η ξεχωριστή αυτή για εσένα ημέρα! Θα χαρούμε να ξαναδούμε εσένα και την παρέα σου σύντομα!

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ατμοσφαιρικο horror escape room. Η αδρεναλινη μας ηταν ανεβασμένη στα υψη κυριως το πρωτο 20λεπτο. Οι γριφοι ηταν λιγοι και αρκετα ευκολοι, παρόλα αυτα διασκεδασαμε αρκετα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, annachaiman
Ο/η John_Angelo89, Manager του Great Escape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2017

Άννα σε ευχαριστούμε πολύ για το review. Ελπίζουμε να σε ξαναδούμε σύντομα στο Great Escape!