Ανοικτά σήμερα: 2:30 μ.μ. - 11:30 μ.μ.
Αποθήκευση
Release the Kraken λέμε!

Το πρώτο escape room που πήγα στη ζωή μου αποδείχθηκε μια υπέροχη εμπειρία, και φυσικά σε αυτό... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε χθες
JohnPapadimitropo
Αθήνα, Ελλάδα
Υπέροχη εμπειρία.

Πήγαμε 6 άτομα πρώτη φορά και πραγματικά περάσαμε πολύ ωραία. Από την αρχή του παιχνιδιού μπαίνεις... διαβάστε περισσότερα

Lena P
Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2017

Επισκεφτήκαμε το Ritual. Το όλο θέμα, η σκηνοθεσία και η συμμετοχή των ηθοποιών, ήταν τόσο αληθινά που παρ' όλο που έλεγες συνέχεια ότι όλα είναι ψέμματα, κάποια στιγμή σταμάτησε η λογική και μπήκες στον ρόλο της ιστορίας. Αρκετά τρομακτικό ακόμα και για άτομα που αγαπούν τα θρίλερ. Αυτή ήταν και η επιτυχία. Μπράβο στον επιχειρηματία που έχει μελετήσει την κάθε λεπτομέρεια ώστε να βγουν οι πελάτες ευχαριστημένοι από αυτή την εμπειρία, στον σκηνοθέτη και τους ηθοποιούς.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, Χριστιάνα Π
Ο/η John_Angelo89, Manager του Great Escape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Αυγούστου 2017

Χριστίνα σε ευχαριστούμε πολύ για το review! Θα χαρούμε να σε ξαναδούμε στο σύντομα στο Great Escape!

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2017

Θα μπορούσε άραγε κανείς να κάνει πάρτυ σε ESCAPE ROOM?Κι όμως θα μπορούσε! Πήγαμε σε 2 δωμάτια με τους φίλους μου για τα γενέθλιά μου και περάσαμε υπέροχα!!!
Οι γρίφοι ήταν ενδιαφέροντες (εύκολοι βέβαια) και ταίριαζαν με την πλοκή της ιστορίας που ήταν κι αυτή πολύ ενδιαφέρουσα... Μάλιστα πολλοί απο τους φίλους μου θέλουν να κάνουν κι εκείνοι το πάρτυ τους εκεί !!! Θα το συνηστούσα σαν ιδέα για πάρτυ εφήβων ή και σαν μια ευχάριστη βόλτα!!! Δωμάτια: the circus, inception

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2017
3  Ευχαριστούμε, myrsinim6
Ο/η John_Angelo89, Manager του Great Escape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Αυγούστου 2017

Μυρσίνη, χαιρόμαστε ιδιαίτερα που βοηθήσαμε κι εμείς να γίνει ακόμα πιο χαρούμενη η ξεχωριστή αυτή για εσένα ημέρα! Θα χαρούμε να ξαναδούμε εσένα και την παρέα σου σύντομα!

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ατμοσφαιρικο horror escape room. Η αδρεναλινη μας ηταν ανεβασμένη στα υψη κυριως το πρωτο 20λεπτο. Οι γριφοι ηταν λιγοι και αρκετα ευκολοι, παρόλα αυτα διασκεδασαμε αρκετα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, annachaiman
Ο/η John_Angelo89, Manager του Great Escape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2017

Άννα σε ευχαριστούμε πολύ για το review. Ελπίζουμε να σε ξαναδούμε σύντομα στο Great Escape!

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2017

Δεν περιγραφεται με λεξεις αυτο που ζησαμε στο ΥΠΕΡΟΧΟ αυτο "νησι!!!!" Ιδιαιτερο με την καλη εννοια,υπερβολικα διασκεδαστικο μας παρεσυρε στα παιδικα μας χρονια θυμιζοντας μας τι θα πει "μπουγελο¨" κ περασαμε ΤΕΛΕΙΑ!! Ποσο ωραιος κ τεραστιος χωρος,βαρκες,σχοινια,εξεδρες,καλυβες,πολυυυυυυυυυυυυυυυυ νεροοοοοοοοοοοο,ωραιοι γριφοι που δεν κουραζουν το μυαλο σου αλλα μερικοι σε κανουν μουσκεμα κ οχι απο ιδρωτα!!! χαχαχαχαχα Ο ηθοποιος............λατρεμενος!!! Δεν υπαρχει ο ανθρωπος!!Σαλταρισμενος κ μας διασκεδασε απιστευτα μ αυτη την τρελα που διεθετε! Περασαμε αδιανοητα ομορφα.....να το επισκεφτειτε οπωσδηποτε!!! ΠΡΟΣΟΧΗΗ θα θελετε να "ναυαγησετε" εκει για παντα!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2017
4  Ευχαριστούμε, natasawyciml
Ο/η John_Angelo89, Manager του Great Escape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2017

Είμαστε χαρούμενοι όταν τα δωμάτιά μας πετυχαίνουν το σκοπό τους: να σας κάνουν να διασκεδάζετε και να ξεφεύγετε από την καθημερινότητα! Νατάσα σε ευχαριστούμε για το όμορφο review!

Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε χθες με την παρέα μου και παίξαμε το ritual! Απλά θα πω ότι ο χώρος ήταν φοβερός, οι ηθοποιοί επαγγελματίες όπως και ο game master...! Δεν θα πω πιο πολλά απλά εάν δεν έχετε πρόβλημα με τις στενές επαφές κάντε κράτηση ΤΩΡΑ!!!!!!!
Respect στα παιδιά
See you next week

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, Athens P
Ο/η John_Angelo89, Manager του Great Escape, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουνίου 2017

Χαιρόμαστε που διασκεδάσατε με τη "Horror" εμπειρία του The Ritual. Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά σε νέες περιπέτειες!