“Το καλύτερο brunch της Αθήνας!!!”
Κριτική για: Just Made 33

Just Made 33
Περιγραφή: All Day Breakfast!
Περιγραφή: All Day Breakfast!
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017

Είναι το ιδανικό μέρος για καφέ και brunch όλες τις μέρες της εβδομάδας! Η κουζίνα του είναι εξαιρετική, γλυκά και φαγητά με μοναδικούς συνδυασμούς γεύσεων που δε βρίσκεις αλλού. Φιλόξενο περιβάλλον, ευχάριστο προσωπικό, ζεστός χώρος και πολύ βολικό σημείο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
3  Ευχαριστούμε, pap_aikaterini

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Εξαιρετικό καφέ στο κέντρο της Αθήνας με ωραίο περιβάλλον και αισθητική. Πολύ καλή επιλογή το κέϊκ σοκολάτας. Το προσωπικό ευγενικό και φιλικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, George K
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Σήμερα μετά από ψώνια στο κέντρο, βρήκα αυτή την όαση για να απολαύσω έναν πραγματικά καλό καφέ και ένα υπέροχο, γευστικό τα το συνοδευτικό! !!Τι να πρώτο αναφέρω. ...Το ευγενέστατο και πρόθυμο προσωπικό, τις υπέροχες επιλογές από γλυκές η αλμυρές γεύσεις, τον καλό καφέ, το προσεγμένο περιβάλλον? !!!!!μπράβο σας,που κόντρα στην κρίση μας αναγνωρίζετε ότι αξίζει να απολαμβάνεις το καλύτερο,όσο και όπου μπορείς! !!!value for money!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
2  Ευχαριστούμε, Eleni V
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος!!το προσωπικό πολύ ευγενικό!!σας συνιστώ να δοκιμάσετε το φαγητό και τα γλυκά!ο καφές τέλειος!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, Gsouan
Η κριτική γράφτηκε 1 Δεκεμβρίου 2016

Πήγαμε τυχαία με την παρέα μου τις προάλλες γιατί πεινάγαμε αλλά κάποιοι ήθελαν καφέ και μας άρεσε εξωτερικά. Ο σερβιτόρος με μεγάλη ευχαρίστηση να μας ενώσει τραπεζάκια για να χωρέσουμε όλοι. Το φαγητό που φάγαμε ήταν νοστιμότατο, μια φίλη που είναι δύσκολη στο φαγητό είπε πως έφαγε μια από τις καλύτερες μακαρονάδες που έχει δοκιμάσει, και ομολογώ πως και το burger που παρήγγειλα και εγώ ήταν εξίσου καλό. Οι μερίδες ήταν αρκετά μεγάλες σε μέγεθος και οι τιμές ικανοποιητικές για το κέντρο της Αθήνας. Θα το ξαναεπισκεφτώ σίγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, maria13295

Just Made 33: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Just Made 33: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!