“Εξαιρετική εξυπηρέτηση, πεντανόστιμα burgers!!”
Κριτική για: Hard Rock Cafe Athens

Hard Rock Cafe Athens
Κουζίνες: Αμερικανική, Μπαρ
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Η εμπειρία μου από την επίσκεψη στο συγκεκριμένο κατάστημα, είναι κάτι παραπάνω από ευχάριστη. Το φαγητό, συγκεκριμένα burger, που δοκιμάσαμε ήταν πολύ νόστιμα και εξαιρετικά στο ψήσιμο και στο γαρνίρισμα.
Και αν για το φαγητό είμασταν υποψιασμένοι και το ευχαριστηθήκαμε, αυτό που μου έκανε εξαιρετικά θετική εντύπωση ήταν η εξυπηρέτηση. Ευγενέστατο προσωπικό, όλοι με το χαμόγελο και κάτι παραπάνω από ικανοποίηση, όσον αφορά την κάλυψη των απαιτήσεων μας.
Σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά, μόνο και μόνο για να νιώσουμε ξανά την ευχαρίστηση να μας εξυπηρετούν άνθρωποι που το κάνουν με αγάπη.

Ευχαριστούμε, midimad1969
Ο/η Katerina G, Public Relations Manager του Hard Rock Cafe Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Μαρτίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια και για την επίσκεψή σας!
Είναι ιδιαίτερα ευχάριστο το γεγονός πως ζήσατε την Hard Rock εμπειρία, με την καλύτερη εξυπηρέτηση, το γνήσιο και απολαυστικό Αμερικάνικο Burger μας καθώς υπηρετούμε τα μότο μας LOVE ALL SERVE ALL και TAKE TIME TO BE KIND.
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε και σε κάποια από τις εκδηλώσεις μας που διοργανώνουμε!

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κατά την επίσκεψη μου στο Hard Rock η υποδοχή μου από τον κύριο μπροστά και της κοπέλες ήταν πάρα πολύ φιλική καθώς όποτε επισκέπτομαι την Αθήνα πάω αρκετές φορές εκεί. Το περιβάλλον από όλο το προσωπικό είναι πολύ φιλικό. Αποκριάτικα party τον Φεβρουάριο εντυπωσιακά. Ποτά πολύ καλής ποιότητας. Μουσική πολύ ωραία. Το Hard Rock Shop έχει αρκετά πράγματα να ψωνίσει κανείς και η εξυπηρέτηση είναι πολύ καλή. Μετρό λίγα μέτρα πιο κάτω και η περιοχή πολύ δημοφιλή. Νιώθει κανείς ασφάλεια αφού υπάρχει η παρουσία της αστυνομίας σε αρκετά σημεία της περιοχής.

Ευχαριστούμε, Nikolaki T

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα εξαιρετικά σας σχόλια και την προτίμησή σας όχι μόνο στο εστιατόριό μας, αλλά και στο Rockshop μας
καθώς και στα events που διοργανώνουμε!
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα να λαμβάνουμε την θετική γνώμη των πελατών μας και την ικανοποίηση τους κατά την επίσκεψή τους!
Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε σύντομα σε κάποια από τις επόμενες δράσεις μας!
Stay tuned!

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφος χωρος με εξυπηρετικο προσωπικο. Επειδή σε καθε.πολη του εξωτερικού που παω επισκεπτομαι το hard rock το.δικο μας υστερει σε σχεση με τα άλλα..

Ευχαριστούμε, Παναγιωτης Σ
Ο/η Katerina G, Public Relations Manager του Hard Rock Cafe Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλια σας.
Η ανάπτυξη και η εξέλιξη είναι από τους σταθερούς στόχους μας και οδεύουμε προς την επίτευξή τους.

Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα!
Ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας.

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό χαμογελαστό στην είσοδο .ο σερβιτόρος δεν το ειχε.
Παραγγείλαμε μπέργκερ με μεγάλη απογοήτευση.κακη ποιότητα κρέατος ,οι πατάτες δεν τρωγόταν .
Δεν το συνιστώ σε καμια περίπτωση .

1  Ευχαριστούμε, sidemount
Ο/η Katerina G, Public Relations Manager του Hard Rock Cafe Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Φεβρουαρίου 2018

Καλησπέρα σας!
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο σας να γράψετε την κριτική σας.
Λυπούμαστε που κατά την επίσκεψή σας δεν βιώσατε την Hard Rock εμπειρία και για αυτό το λόγο θα θέλαμε να
επανορθώσουμε, καθώς θέλουμε οι επισκέπτες μας να μένουν ικανοποιημένοι.
Μπορείτε παρακαλώ να μας στείλετε τα στοιχεία σας στο athens_salescoordinator@hardrock.com ώστε να επικοινωνήσουμε άμεσα μαζί σας και να επιληφθούμε το ζήτημά σας.
Σας ευχαριστούμε και πάλι!

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιος προσεγμενος χωρος με προσωπικο χαμογελαστο και ευχαριστο απο την πρωτη στιγμη που μπαινεις στον χωρο!!Τα burgers του ολα εφανταστα και λαχταριστα κατι το οποιο κανει δυσκολη την επιλογη σου γιατι θες να τα δοκιμασεις ολα!!!

Ευχαριστούμε, aggelos-aggelopoulos
Ο/η Katerina G, Public Relations Manager του Hard Rock Cafe Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Ιανουαρίου 2018

Καλησπέρα σας!
Σας ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σας και τα καλά σας σχόλια!
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε το περιβάλλον μας, την φιλοξενεία μας και τα burgers μας, την απόλυτη δηλαδή Hard Rock εμπειρία. Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο χώρο μας και να δοκιμάσετε ενδεχομένως και άλλα πιάτα μας είτε και κάποια σπέσιαλ κοκτέιλ μας.
Ευχαριστούμε!

Hard Rock Cafe Athens: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Hard Rock Cafe Athens: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!