“•• Γεύμα ••”

Κουζίνες: Μεσογειακή
Γειτονιά: Πλάκα
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλό αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο.
Το φαγητό καθυστέρησε αρκετά ενώ το μαγαζί ήταν σχεδόν άδειο.
Οι μερίδες ήταν κανονικές.
Τα πιάτα γευστικά ήταν μέτρια.
Τέλος, υπάρχει ωραία και ήσυχη ατμόσφαιρα όπου μπορείς να απολαύσεις το φαγητό σου.

Ευχαριστούμε, speedex9

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Για αρχή πήραμε κροκέτες μπακαλιάρου, που, αν και 3, ήταν πολυ νόστιμες και γεμάτες με μπακαλιάρου. Το κυρίως πιατο-παέγια- άργησε αλλά η ωρα περασε πινοντας σαγκρια. Μας άρεσε πολυ η παέγια, νόστιμη, με ωραια υλικά και ελαφρια. Θα ξαναπάμε

1  Ευχαριστούμε, KatiaK234
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μικρό, cosi, με ωραία ατμόσφαιρα. Δοκιμάστε οπωσδήποτε την παέγια του καθώς και τις σαλάτες.. Τα κοκτέιλ αρκετά καλά. Τιμές φυσιολογικές.

1  Ευχαριστούμε, jota b
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ νόστιμη κουζίνα ,καθαρό μαγαζί και καλή αύρα.Τα ποτά και τα ορεκτικά μας άρεσαν ιδιαίτερα,

Ευχαριστούμε, chrvla
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε το μενού των 18€ για 2 άτομα που σου προσφέρει διπλή ποσότητα paella και 500 ml σανγκρια.Πήραμε και μία tortilla patata γιατί η σερβιτόρος μας είπε "μόνο αυτά θα πάρετε;" με εξήγηση ότι θα αργούσε το πιάτο μας περίπου 30 λεπτά και το παραγγείλαμε χωρίς να το πολυθέλουμε.Δεν άξιζε,μικρή μερίδα και η ελάχιστη συνοδευτική σαλάτα του αδιάφορη.Το κυρίως πιάτο άργησε όντως ίσως και περισσότερο από 30 λεπτά,αλλά πίναμε τη σανγκρια και δε μας απασχόλησε ιδιαίτερα η αναμονή.Η paella ήταν νόστιμη και χορταστική.Ζητήσαμε να πληρώσουμε με κάρτα και μας είπαν ότι εκείνη την ημέρα υπήρχε πρόβλημα σύνδεσης.Πληρώσαμε με μετρητά και ζητήσαμε απόδειξη γιατί το λογαριασμό μας τον είπε στο μιλητό.Η απόδειξη για τα 18€ του μενού κόπηκε εκείνη την ώρα ενώ κανονικά,επειδή έχουμε τύχει έλεγχο από ΣΔΟΕ σε εστιατόριο,η απόδειξη πρέπει να έρχεται ή τουλάχιστον να κόβεται τη στιγμή της παραγγελίας.Η απόδειξη της tortillas,5.5 € είχε κοπεί μάλλον κανονικά στην ώρα της.Δεν υπήρξε κάποιο κέρασμα στο τέλος.Για το χώρο,καθίσαμε έξω και έπρεπε να προσέχουμε συνεχώς τα πράγματά μας γιατί περνούσαν οικογένειες αθίγγανων που πουλούσαν πράγματα αρκετά συχνά,κάτι που μας το τόνισε και η σερβιτόρος.

1  Ευχαριστούμε, Sonia T

Guapa Paella and Cocktail Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Guapa Paella and Cocktail Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!