“Δοκιμή μέσω παραγγελίας”

Κουζίνες: Σούσι, Ιαπωνική
Γειτονιά: Εξάρχεια
Γειτονιά: Εξάρχεια
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παραγγείλαμε ένα maki combo και ένα spicy mix. Το σούσι ήταν μπαγιάτικο και οι γεύσεις δε διέφεραν μεταξύ τους. Όλα είχαν την ίδια γεύση. Οι τιμές ξεφεύγουν κατά πολύ για την ποιότητα που ΔΕΝ προσφέρουν.
Δε θα το συνιστούσα! Σίγουρα στην Αθήνα υπάρχει ποικιλία επιλογών για να μείνει ο πελάτης ευχαριστημένος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, 257kwnstantinag

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αγενής υπεύθυνος ,εν μέσω καραντίνας η ποιότητα τους τραγικη !ειρωνικοι στο ταμείο ,ας μάθουν τρόπους και μετά θα γίνουν και καλύτεροι στα αλλά!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
1  Ευχαριστούμε, H4319LC_
Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν εχω πάει ποτέ στο μαγαζί αλλά παίρνουμε συχνά στο σπίτι σούσι από εκεί και μας αρέσει πολύ ό,τι κι αν έχουμε πάρει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, ikolonia
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ελαττωματική καρέκλα κατέρρευσε μαζί με τον πελάτη (50 κιλά άνθρωπος) στον εξωτερικό χώρο προκαλώντας μελανιά. Στην καρέκλα έλειπε μία βίδα η οποία είχε αντικατασταθεί από ένα κομματάκι ξύλο (από τσόπ στικ)! Ζητήσαμε πάγο, δεν ήρθε, πήγαμε τον ζητήσαμε από μέσα. Προσφέρθηκαν να μας κεράσουν γλυκάκι το οποίο αρνηθήκαμε. Σε συζήτηση με τον υπεύθυνο αναφέραμε ότι θα ήμασταν ευχαριστημένοι εάν δεν πληρώναμε το λογαριασμό, ο συγκεκριμένος απάντησε ότι δεν είναι αρμόδιος γι αυτό ωστόσο μας πρότεινε να καλέσουν ασθενοφόρο. Φυσικά πληρώσαμε κανονικά τα 36€ του λογαριασμού μας αφού δεν έγινε ούτε λόγος για ακύρωση ή έστω μία έκπτωση. Αν και το μαγαζί το επισκεπτόμαστε τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα η αντιμετώπιση μας δυσαρέστησε και δεν σκοπεύουμε να ξαναπάμε.

5  Ευχαριστούμε, coppertin
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό , ευχάριστο και αυθεντικό
Αν και ακριβές τιμές αξίζουν για να τις απολαύσεις. Οι μερίδες είναι λογικές και απίστευτα χορταστικες. Υπάρχει μια μεγάλη ποικιλία

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
6  Ευχαριστούμε, franmatoss

Νάκαμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νάκαμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!