“Μόνο παραγγελίες ”

Κουζίνες: Σούσι, Ιαπωνική
Γειτονιά: Εξάρχεια
Γειτονιά: Εξάρχεια
Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν εχω πάει ποτέ στο μαγαζί αλλά παίρνουμε συχνά στο σπίτι σούσι από εκεί και μας αρέσει πολύ ό,τι κι αν έχουμε πάρει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2020
Ευχαριστούμε, ikolonia

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ελαττωματική καρέκλα κατέρρευσε μαζί με τον πελάτη (50 κιλά άνθρωπος) στον εξωτερικό χώρο προκαλώντας μελανιά. Στην καρέκλα έλειπε μία βίδα η οποία είχε αντικατασταθεί από ένα κομματάκι ξύλο (από τσόπ στικ)! Ζητήσαμε πάγο, δεν ήρθε, πήγαμε τον ζητήσαμε από μέσα. Προσφέρθηκαν να μας κεράσουν γλυκάκι το οποίο αρνηθήκαμε. Σε συζήτηση με τον υπεύθυνο αναφέραμε ότι θα ήμασταν ευχαριστημένοι εάν δεν πληρώναμε το λογαριασμό, ο συγκεκριμένος απάντησε ότι δεν είναι αρμόδιος γι αυτό ωστόσο μας πρότεινε να καλέσουν ασθενοφόρο. Φυσικά πληρώσαμε κανονικά τα 36€ του λογαριασμού μας αφού δεν έγινε ούτε λόγος για ακύρωση ή έστω μία έκπτωση. Αν και το μαγαζί το επισκεπτόμαστε τουλάχιστον μία φορά την εβδομάδα η αντιμετώπιση μας δυσαρέστησε και δεν σκοπεύουμε να ξαναπάμε.

4  Ευχαριστούμε, coppertin
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό , ευχάριστο και αυθεντικό
Αν και ακριβές τιμές αξίζουν για να τις απολαύσεις. Οι μερίδες είναι λογικές και απίστευτα χορταστικες. Υπάρχει μια μεγάλη ποικιλία

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
4  Ευχαριστούμε, franmatoss
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2020

Εξαιρετικο φαγητο, ευγενεστατο προσωπικο, ωραια ατμοσφαιρα. Το προτεινω ανεπιφυλααλκτα. θα ξαναπαμε σιγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, ElenaDiony
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ενδιαφέρουσες γεύσεις σε πολύ προσιτές τιμές. Μείναμε πάρα πολύ ικανοποιημένοι και προτείνουμε το spicy combo! 2 άτομα, πληρώσαμε από 12 ευρώ το άτομο (24 τεμάχια σούσι, ορεκτικό και σαλάτα) και φύγαμε κάτι περισσότερο από χορτάτοι!. Ο χώρος πολύ όμορφος, το περιβάλλον γενικά πολύ ευχάριστο. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 116dimitrisg

Νάκαμα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νάκαμα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα