“Κακή ποιότητα”
Κριτική για: Τζατζος ΑΕ

Τζατζος ΑΕ
Γειτονιά: Κουκάκι
Περιγραφή: Η οικογένεια μας κατάγεται από την Ήπειρο και δραστηριοποιείται στο χώρο της αρτοποιίας επί τρεις γενιές. Το 1984 δημιουργήσαμε στο Κουκάκι τις σύγχρονες εγκαταστάσεις μας, τις οποίες πρόσφατα ανακαινίσαμε. Έκτοτε, σας προσφέρουμε καθημερινά ψωμί και λιχουδιές κορυφαίας ποιότητας σε ένα ανθρώπινο και φιλικό περιβάλλον. Πιστοί στην παράδοση, παρασκευάζουμε ψωμί και τα υπόλοιπα προϊόντα μας εντός του καταστήματος μας καθημερινά, με αγνά υλικά και μεράκι.
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περνώντας, πήραμε μια πάστα με φράουλα και σοκολάτα. Σίγουρα ήταν ημερών, η γεύση της σχεδόν κακή.. Φυσικά οι παροχές μιας επιχείρησης δεν κρίνονται από ένα τεμάχιο, η δοκιμή μου ελπίζω να μην ήταν ενδεικτική του συνόλου..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Αλεξάνδρα Π

Η κριτική γράφτηκε 6 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Φούρνος στο κουκακι με καφε , σάντουιτς , γλυκά και φυςικα ψωμι. Ειναι ανοιχτός καθε μερα εως αργα αλλα προσοχή δεν πετάει τίποτα. Προσοχή γιατι δυο σάντουιτς ήταν τοσο μπαγιάτικα που δεν τρώγονται με τίποτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2016
1  Ευχαριστούμε, 8giannisp
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2016

Θελει μεγάλη προσοχή κάποια πράγματα είναι όντως καλά όπως τα σάντουιτς...κάποια αλλα είναι απλά μπαγιάτικα όπως τα κριτσίνια και τα κουλουράκια..

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, Scamfoghter S
Η κριτική γράφτηκε 15 Απριλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Καλός φούρνος φρέσκα προιόντα τα γλυκά του όμως δεν είναι κάτι ιδιαίτερο και σχετικά ακριβά. Δίπλα στο Μετρό Συγγρού Φίξ. Θα μπορούσε και καλύτερα.

1  Ευχαριστούμε, mak_chrys007
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2020

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019

Τζατζος ΑΕ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τζατζος ΑΕ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!