“Με θέα την Ακρόπολη”
Κριτική για: City Zen

City Zen
Περιγραφή: Όλη την ημέρα εστιατόριο μπαρ στο ιστορικό κέντρο της Αθήνας, με καταπληκτική θέα της Ακρόπολης! Καλύτερο καφέ στην πόλη, ζεστή σοκολάτα από το σεφ Παρλιάρος και κοκτέιλ για κάθε γούστο! Η κουζίνα μας μπορεί να προσφέρει νόστιμο φαγητό όλη την ημέρα και οι άνθρωποι μπορούν να επιλέξουν μεταξύ σούσι, πίτσα, χάμπουργκερ κ.α.
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2018

Καφέ, φαγητό ή ποτό με θέα τη Μητρόπολη και την Ακρόπολη!
Εκπληκτική home made λεμονάδα και εξαιρετικά πιάτα.
Πολύ καλό service, ιδανικό και για επαγγελματικές συναντήσεις.

Ευχαριστούμε, Elena D

Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια μεγάλη έκπληξη μου επιφύλασσε ο φίλος μου για την επέτειο μας κλείνοντας τραπέζι σ αυτόν τον εκπληκτικό χώρο!!!Το φαγητό εκπληκτικό η εξυπηρέτηση άκρως επαγγελματική κ φιλική!!!!!Ειμαστε λάτρεις των κοκτέιλ κ μείναμε εντυπωσιασμένοι με την δημιουργικότητα τους.Πολλα συγχαρητήρια σε όλους συνεχίστε την αξιοπρεπέστατη δουλειά που κάνετε!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Alexandra G
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουλίου 2018

υπέροχη θέα, στέκι για όλη την παρέα. πολύ καλός καφές. ο κόσμος κάποιες φορες λίγο δήθεν αλλα δεν μας χαλάει αυτό γιατί όλα τα άλλα είναι υπέροχα..

Ευχαριστούμε, stamatis83
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2018

Το city zen είναι μια πολύ καλή επιλογή για καφέ στο κέντρο της πόλης. Αξίζει να πας για καφέ γιατι έχει πολύ ωραία θέα. Βλέπεις την ακρόπολη. Το φαγητό νόστιμο και τα παιδιά που δουλευάνε πολύ ευγενικά. Οι τιμές λίγο ακριβές. Ο φραπές στα 4 ευρώ.

Ευχαριστούμε, perisza4
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη ταράτσα του κέντρου!Σχεδον σε καθημερινή βάση το κέντρο της Αθήνας είναι απ τις πρώτες μας επιλογές περνώντας για αρκετό καιρό απο την Αιολου ποτέ δεν επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο χώρο ίσως γιατί νομίζαμε πως είναι μια ακόμη ταράτσα με καφέ κ κοκτέιλ.Η επιλογή μας χθες μας δικαίωσε εκπληκτική θέα άψογο το φαγητό κ η εξυπηρέτηση άκρως επαγγελματική μια όαση στην τουριστική Αθήνα!!!Μοναδικο στο είδος στου κ στα κοκτειλ θα γίνει το στέκι μας!!!

Ευχαριστούμε, KostasK1371

City Zen: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

City Zen: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!