“Ενα πολυ ωραίο all day bar restaurant”
Κριτική για: The Dalliance house

The Dalliance house
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Ωραίος χώρος, όμορφο νεοκλασσικό κτίριο σε 3 επίπεδα, καλό φαγητό.
Εχουμε πάει και πρωί ( καφες κλπ ) , για ελαφρύ μεσημεριανό αλλά και βράδυ για δείπνο.
Η μουσική είναι λίγο υπερβολικά δυνατή αν εχεις πάει για δείπνο. Πιο αργά που ειναι για ποτό ΟΚ αλλά όταν τρώγαμε ἐπρεπε να φωνάζουμε για να ακουστούμε μεταξύ μας .Εξυπηρετικό προσωπικό, Xαλαρή ατμόσφαιρα, μας άρεσε πολύ.

Ευχαριστούμε, liliane500

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μου αρέσει πολύ ο χώρος και ο κόσμος. Ευγενικό προσωπικό. Δέχονται κρατήσεις!!! Πολύ νόστιμα ο,τι πιάτο κι αν έχω δοκιμάσει !

Ευχαριστούμε, Eleni @ the streets of Athens
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καθήσαμε για Κυριακάτικο πρωινό καφεδακι κ δοκιμάσαμε κ Pancakes με γιαουρτι μπανάνα κ μέλι.Πεντανοστιμα κ παρά πολύ αφράτα .Επισης η σερβιτόρα ευγενέστατη .Ο χώρος παρά πολύ ωραία διακοσμημένος ,θύμιζε άλλες αποχές .Αξιζει να το επισκεφτείτε

Ευχαριστούμε, Efi_Ntivanidou
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φίλοι βρεθήκαμε στο καφέ - σνακ , βραδάκι. Εξυπηρετικότατο
προσωπικό , ωραίος μέσα χώρος , ευφάνταστη κάρτα με γλυκά γευστικότατα και ποικιλία τσαγιών. Το μείον του καταστήματος το ζέσταμα των γλυκών στον φούρνο μικροκυμάτων (μηλόπιτα) . Πρέπει κάποια στιγμή να καταλάβουν οι επαγγελματίες ότι το ζέσταμα των πιάτων στο microwave αποτελεί ένα γευστικό ...χαρακίρι.Κρίμα γιατί η όλη προσπάθεια έχει καλές βάσεις.

Ευχαριστούμε, GEORGIOS P
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018

Για τον χώρο δεν θα πώ κάτι, μιας και υπάρχουν φωτό και αναλυτικές περιγραφές. Δεν έχω παράπονο όσες φορές το έχω επισκεφθεί. Ευγένεια και άμεση εξυπηρέτηση απο το προσωπικό. Προτείνω να δοκιμάσετε κάποιο απο τα γλυκά τους. Το μαγαζί μαζεύει αρκετό κόσμο και για ποτό το βράδυ, με ωραίες μουσικές. Τιμές καταλόγου ανάλογες των καταστημάτων της περιοχής. (Τα 4* στο φαγητό αφορούν τα γλυκά του

Ευχαριστούμε, DSplusDK

The Dalliance house: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κηφισιά, Αττική

The Dalliance house: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!