Tripadvisor

“Πολυ καλο.”
Κριτική για: Πρεμιέρα

Πρεμιέρα
Κουζίνες: Ρώσικη

Πολυ ωραιο φαγητο σε ωραιο περιβαλλον, με τιμες καλες για την ποιοτητα. Σερβις πολυ γρηγορο και ευγενικο.

Ευχαριστούμε, LIAKOSZARKOS

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο και όμως αληθινό
Και όμως όσα μας έλεγαν οι φίλοι μας ίσχυαν αλλά και ακόμα παραπάνω.
Άνετος χώρος τόσο που νιώθεις ότι τρως στην τραπεζαρία του σπιτιού σου, σε γιορτινή ατμόσφαιρα.
Προσωπικό και ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ που ξεπερνά κάθε προσδοκία.
Πιατα φροντισμένα και στην παραμικρή λεπτομέρεια.
Σας ευχαριστούμε πραγματικά !!!

1  Ευχαριστούμε, 387aglaias
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε πάει πολλές φορές καθώς μας το πρότεινε η κουμπάρα μας που είναι από την Ουκρανία. Θα νομίζει κάποιος ότι εφόσον έχει Ρωσική και γεύση ποντιακής κουζινας θα το έλεγα αυτό , τον αποτρέπει να το επισκεφτεί..... Εγώ προσωπικά που δεν έχω σχέση με την Ρωσική κουζίνα.... αυτό το μαγαζί το έχω ερωτευτεί. Από που να ξεκινήσεις το εσωτερικό του ..... πανέμορφο ζεστό μαγαζί που σε χαλαρώνει και δεν θέλεις να φύγεις τραπέζια καρέκλες με στυλ πανέμορφα στρωμενα τα σερβίτσια του δείχνοντας σεβασμό στον πελάτη τους. Το σέρβις ...... τα παλικάρια που σερβίρουν....παιδιά δεύτερης γενιάς μιλώντας άπταιστα ελληνικά ευγενεστατα χαμογελαστά κάνοντας το καλύτερο να σε εξυπηρετήσουν. Τώρα το φαγητό....Τι να πούμε.... χειροποίητα ψωμάκια όλων των ειδών η Ρωσική πραγματική ρωσικη σαλάτα ντολμαδάκια με μαύρο λάχανο και κιμά, οι κρέπες τα πλεμενικ τα ρολακια μελιτζάνας γεμιστά με λαχανικα ξηρούς καρπούς, οι σαλάτες υπέροχες και τέλος το υπέροχο σασλικ σουβλάκι χοιρινό η αρνί σε μια μεγάλη σούβλα μαριναρισμενο....ότι πιο ωραίο σε γεύση έχω δοκιμάσει....Το ποτό.... κρασί εξαιρετικής ποιότητας αλλά δοκιμάστε ατόφια βότκα..... σας ευχομαι να απολαύσετε και εσείς το περιβάλλον και το φαγητό αυτού του μαγαζιού!!!! Αξίζει!!!!

Ευχαριστούμε, Z4222NN_

Ένας χώρος με μια δίκη του φιλοσοφία! Από το ιδιαίτερο- σπιτικό περιβάλλον και την εξαιρετική εξυπηρέτηση έως τα ονόματα των πιάτων και την παρουσίαση του φαγητού. Οι γεύσεις μας ενθουσίασαν (προτείνουμε τα μπλινί με σολωμο ή χαβιάρι και τα βαρένικι με πατάτα και κιμά). Φύγαμε χορτασμένοι, δίνοντας λίγο περισσότερο από 15 ευρώ το άτομο και με εξαιρετική κερασμένη μους για το κλείσιμο.

Ευχαριστούμε, 116dimitrisg
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2020

Εδώ και 10 χρόνια παραμένει σταθερά η πρώτη μου επιλογή! Εξαιρετικό μενού, ένας χώρος μοναδικά διακοσμημένος,με ευγενέστατο προσωπικό!Η ιδιοκτήτρια, Δέσποινα, πάντα χαμογελαστή και πρόθυμη να εξυπηρετήσει και τον πιο απαιτητικό πελάτη. Μετά την πρώτη επίσκεψη, σίγουρα θα πάτε πολλές φορές ακόμη!

1  Ευχαριστούμε, Marthabal

Πρεμιέρα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλλιθέα, Αττική

Νέα Σμύρνη, Αττική

Πρεμιέρα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!