“Γιατι??”

CookieLand
Γειτονιά: Πλάκα
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Κι ενώ είμαστε τακτικοί πελάτες στο συγκεκριμένο μαγαζάκι και μέναμε πάντα ευχαριστημένοι,μετά από μια περίοδο δύο περίπου μηνών απουσίας μας ...πήγαμε με την πρώτη ευκαιρία που μας δόθηκε και ήταν όλα μια απογοήτευση....Γιατί????Τι συνέβη???Το χωνάκι μπαγιάτικο το συνηθισμένο κουλουράκι δεν υπήρχε πλέον επάνω στο παγωτό και η μπάλα του παγωτού μικρή..Θέλω να πιστέυω ότι απλά έτυχε .....

Ευχαριστούμε, Nektaraki

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018

Συνολικά :Καλό μαγαζί, με καλό Σέρβις σε ωραίο σημείο στο Κέντρο... γευστικότατη η βάφλα τους, εξαιρετικό το παγωτό. Νορμάλ τιμές. Όλα καλά λοιπόν, λίγο ο χώρος τους είναι περιορισμένος αλλά ok δεν μπορεί να τα έχεις και όλα.
Συνολικά αξίζει μια δοκιμή.

Ευχαριστούμε, Thodoris X
Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, γρήγορο service,ευγενέστατο προσωπικό. Καλή γεύση ο εσπρέσο και ο καπουτσίνο. Αναμενόμενες τιμές. Το προτείνω

Ευχαριστούμε, Δήμητρα Κ
Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

εξαιρετικός χώρος για καφέ ή παγωτό. τέλεια εξυπηρέτηση. ευγενικό προσωπικό. το παγωτό μοναδικό. ωραίο στέκι. το επισκεπτόμαστε κάθε Σάββατο.

Ευχαριστούμε, Pantelis237
Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικά, αληθινά παγωτα τα οποια σερβίρονται σε τερααααστιες μπάλες! Οι τιμες πολύ λογικες, το προσωπικό χαμογελαστό κ εξυπηρετικό! Θα απολάυσετε γλυκά κ παγωτά εξαιρετικής ποιότητας. Σας ευχαριστούμε!

Ευχαριστούμε, Travel M

CookieLand: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

CookieLand: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!