“Απαράδεκτη εξυπηρέτηση.”

Νο 1.543 από 3.007 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Κυπριάδου
Γειτονιά: Κυπριάδου
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαρτίου 2021

Ούτε απ' έξω δεν ξαναπερνάω. Επειδή κρίνεται απαραίτητο να εξηγήσω τα ανεξήγητα με περισσότερες αναλύσεις. Έχουμε παραγγείλει από το ΜΕΣΗΜΈΡΙ της παραμονής της Καθαράς Δευτέρας μια τυπικοτατη παραγγελια με καλαμαράκια κ πατάτες, τίποτα το ιδιαίτερο, ούτε ψητά, ούτε ... στρουθοκάμηλο πλακί. Μας ζήτησαν να είμαστε εκεί 2.15. Το αποτέλεσμα; Τώρα που γράφω είναι 3.16 και ακόμη περιμένω αφού πριν 10 λεπτά με ρώτησαν τι ακριβώς έχω παραγγείλει. Άλλοι προπορεύονται που ήρθαν μετά, άλλοι βρίζουν.....μας έφτιαξε τη διάθεση το μαγαζί, μπράβο του!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, marelmak2

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε επισκεφτεί αρκετές φορές με την παρέα μου το συγκεκριμένο μαγαζί. Ευγενικό και πρόθυμο προσωπικό ενώ τα πιάτα τους είναι αρκετά καλά και ικανοποιητικά σε μέγεθος. Ελληνική κουζίνα κατά βάση ενώ οι τιμές σε φυσιολογικά επίπεδα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, marios_ps88
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2020

Άψογο σέρβις. Ποικιλία σε όλα τα πιάτα. Νοστιμότατο και ποιοτικό ότι φάγαμε. Ελαφρύ το ροζέ κρασί. Εξαιρετικό το καλλιτεχνικό σχήμα που μετέφερε το κέφι στους πελάτες.Όμορφο περιβάλλον. Τιμές ανάλογες για ένα μαγαζί με live πρόγραμμα, όχι υπερβολικές.Επιδόρπιο κέρασμα με ραβανί και παγωτό μαστιχα. Καθαρό ακόμα και στις τουαλέττες. Δεν επιτρεπόταν το κάπνισμα: όλοι έβγαιναν έξω, όπου υπήρχε σόμπα υγραερίου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, mariaskirli
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2019

Δεν μου άρεσε το φαγητό. Οι πρώτες πατάτες τηγανιτές που μας φέρανε, καίγανε σαν να βγήκανε από φούρνο μικροκυμάτων, η μερίδα με τα καλαμαράκια που είχε πατάτες τηγανιτές ήταν κρύες. Τα καλαμαράκια ήθελαν και άλλο τηγάνισμα, ενώ η ομώνυμη σαλάτα με το όνομα του μαγαζιού δεν μας άρεσε η μαγιονέζα. Ο χώρος είναι παραδοσιακή ταβέρνα με καλό και ευγενικό σέρβις όμως το φαγητό δεν μας άρεσε και δεν θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Nikolaosfoody
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2019

Νοστιμα φαγητά, καλομαγειρεμένα. Πολύ καλό σέρβις, πρόθυμοι σερβιτόροι. Ενα θεματάκι έχουν τα παϊδάκια που έχουν δυσανάλογα λίγες πατάτες. Απο κει και πέρα πρόκειται για μια safe επιλογή να φάει κανείς κλασικό φαγητό ελληνικής ταβέρνας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, V4Va

Το Πιθάρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Το Πιθάρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!