“Καταπληκτικό!”
Κριτική για: Πηνελόπη & Μνηστήρες

Πηνελόπη & Μνηστήρες
Γειτονιά: Παγκράτι
Περιγραφή: Το δικό μας μουσικό στέκι, που για περισσότερο από 18 χρόνια μας μαθαίνει να διασκεδάζουμε έτσι όπως μόνο αυτό ξέρει… Αλλάζει περιοχή και γυρίζει στο Παγκράτι (ex Καφε Ελλας), σε μία από τις ομορφότερες πλατείες της Αθήνας, στην πλατεία Πλαστήρα. Σε ένα εντυπωσιακό, ζεστό και φιλικό περιβάλλον, μας υποδέχεται με τη γνωστή συνταγή και την ίδια φιλοσοφία, ενώ υπόσχεται να μας χαρίσει αυθεντική Ελληνική διασκέδαση ! Σε έναν ξεχωριστά ανανεωμένο χώρο, καθημερινά από νωρίς το πρωί μέχρι αργά το βράδυ. Μας δίνει την ευκαιρία να το συνδυάσουμε στην καθημερινότητα μας με κάθε είδους διασκέδαση. Καταφέρνει να συνδυάσει τον πρωινό καφέ με την παρέα μας μέχρι και το κρασάκι και τους μεζέδες που θα δοκιμάσουμε αργά το βράδυ ακούγοντας Live μουσική. Είναι ίσως το μοναδικό στο είδος του και αποτελεί εξαιρετική επιλογή...Το Πηνελόπη Και Μνηστήρες δημιουργεί μια ασυναγώνιστη ατμόσφαιρα που ήδη αποτελεί το ομορφότερο σημείο συνάντησης για τη χειμερινή και καλοκαιρινή σεζόν.
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολύ όμορφος και ζεστός χώρος σε συνδυασμό με καλό φαγητό, εξυπηρετικό σέρβις ,πολύ καλή μουσική και πολύ κέφι (με κατέπληξε ενα μέλος της ορχήστρας που έλεγε μαντινάδες)αποτελούν την ιδανική επιλογή εξόδου.Το μόνο που μπορώ να πω με βεβαιότητα είναι ότι θα ξαναπάω!!

Ευχαριστούμε, Lefteris2912

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Πήγα με την παρέα μου στο μαγαζί φάγαμε και γλεντήσαμε μέχρι τα ξημερώματα.. ήταν σούπερ η ορχήστρα και μας κράτησε!!!

Ευχαριστούμε, John B
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό μαγαζί, πολύ κεφι και φοβερό κλίμα. Η Εξυπηρέτηση είναι πολύ καλή και το φαγητό νοστιμότατο

Ευχαριστούμε, 768christianap
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Γρήγορο σέρβις,λογικές τιμές για μουσική σκηνή (90.00€ η φιάλη τα 6 άτομα),το φαγητό ποιοτικά προσεγμένο χωρίς υπερβολές...
Ο χώρος ζεστός και με πολύ κέφι...
Αξίζει τα λεφτά του!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Dimobil
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικος χωρος! Ομορφη ατμοσφαιρα με live μουσικη. Το σερβις και το φαγητο ηταν πολυ καλο!! Οι τιμες σε σχεση με το φαγητο ηταν σε λογικα πλαισια.

Ευχαριστούμε, PanagiotisL58

Πηνελόπη & Μνηστήρες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πηνελόπη & Μνηστήρες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!