Tripadvisor

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ολο το προσωπικο ευγενέστατο με χιουμορ και καλη διάθεση! Το σερβις πολυ γρηγορο παρ'ολο τον κοσμο που εχει! Ελατε να κολαστειτε!

Ευχαριστούμε, 727elinap

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί από περιέργεια. Συμπαθητικό αλλά... Η ιδιοκτήτρια εκτός του ότι μπαίνοντας στο μαγαζί μας τσιριζε "καλησπέρα , καλησπέρα" ενώ είχε και πολύ κόσμο μιλούσε άσχημα στους υπαλλήλους. Η πόρτα ορθάνοιχτη πάγωνες. Μέχρι να μας πάρουν παραγγελία γανιασαμε όπως επίσης μέχρι να πληρώσουμε. Τι γλυκό άξιζε ήταν φρεσκότατο και νόστιμο. Δεν θα ξαναπάω όμως. Υπάρχουν και άλλα μέρη που μπορώ να φάω ένα γλυκό

Ευχαριστούμε, georgiahou
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Οπλιστείτε με υπομονή γιατί συνήθως δεν πέφτει καρφίτσα από τον κόσμο. Προσωπικό ευγενικό ( προσφέρονται και καραμελίτσες για να γλυκάνουν την αναμονή σας μέχρι να βρεθεί τραπέζι ) πολύ νόστιμα γλυκά κάνουν το Σερμπετόσπιτο ένα Πρέπει όταν βρίσκεστε στην Αθήνα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, grigoriosdr
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2020

Επίσκεψη στο εν λόγω ζαχαροπλαστείο Δευτέρα 13/1, Με λίγα λόγια,γλυκά με πιασαρικα ονόματα αλλά αδιάφορα στη γεύση, προσωπικό αγενές ειδικά μια κοντουλα με γυαλια με αγενές ύφος,συμπέρασμα υπάρχουν καλλίτερα μαγαζιά αυτού του στυλ στην Αθήνα.Δεν συστήνεται.

2  Ευχαριστούμε, 93harish
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιανουαρίου 2020

Το service ήταν άθλιο. Η σερβιτόρα μας (μια χοντρή με γυαλιά) ήταν αγενέστατη, με ύφος, σα να της καθόμασταν στο σβέρκο, δεν μας βοήθησε καθόλου με την παραγγελία μας και όταν ζητήσαμε και ένα τρίτο ποτήρι για το τρίτο άτομο της παρέας μας, μας αγνόησε παντελώς. Μόνο που δεν μας βαρέσανε, σιγά μην ξαναπάω!

5  Ευχαριστούμε, vasileiosf2019

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!