“Γλυκος Εθισμος.”

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικα δεν ειναι τυχαιο που ειναι παντα γεματο. Πολυ ευγενικο προσωπικο κ πολυ γρηγορο σερβις. Ωραια υποδοχη με καραμελα μαστιχα κ τα γλυκα η καθε μεριδα για δυο ατομα. Αγαπημενο μου το κιουνεφε με παγωτο η καιμακι!!! Ο ιδιοκτητης και ευγενικος και επαγγελματιας.

Ευχαριστούμε, Μίνα Α

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο ζαχαροπλαστειο της πόλης με τη δυνατότητα να καθίσεις εκεί κια να απολαύσεις τις υπέροχες γεύσεις που σου προσφέρονται. Υπέροχο!!!

Ευχαριστούμε, Μαρια Κ
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το πρόβλημα είναι τι να διαλεξεις απ την ποικιλία που βλέπεις , αυτή την φορά πήραμε bomba bueno , και μπανάνα σοκολάτα μπισκότο. Εντάξει κλάψαμε ήταν καταπληκτικά κ τα δυο. Το προσωπικό πάντα ευγενικό κ γρήγορο , όσοι αγαπούν τα γλυκά πρέπει να το δοκιμάσουν

Ευχαριστούμε, Chris V
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία γλυκά για όλα τα γούστα! Οι καφέδες αργούν πολύ να έρθουν , το προσωπικό δεν ήταν πολύ ευγενικό καθώς μας άλλαξε τραπέζι για να βάλει μεγαλύτερη παρέα κι εμένα μου πήρε το γλυκό μου χωρίς να το έχω τελειώσει. Τα σ/Κ έχει πολύ πολύ κόσμο !

Ευχαριστούμε, margogrigo234
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

Τα γλυκά τους ήταν όντως νόστιμα και φρέσκα,πολύ μεγάλες οι μερίδες τους και οι τιμές λογικές για αυτό που προσφέρουν.Λίγη παραπάνω ίσως αναμόνή

Ευχαριστούμε, vikyspa

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!