“Τέλειο ”

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο ζαχαροπλαστειο της πόλης με τη δυνατότητα να καθίσεις εκεί κια να απολαύσεις τις υπέροχες γεύσεις που σου προσφέρονται. Υπέροχο!!!

Ευχαριστούμε, Μαρια Κ

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το πρόβλημα είναι τι να διαλεξεις απ την ποικιλία που βλέπεις , αυτή την φορά πήραμε bomba bueno , και μπανάνα σοκολάτα μπισκότο. Εντάξει κλάψαμε ήταν καταπληκτικά κ τα δυο. Το προσωπικό πάντα ευγενικό κ γρήγορο , όσοι αγαπούν τα γλυκά πρέπει να το δοκιμάσουν

Ευχαριστούμε, Chris V
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία γλυκά για όλα τα γούστα! Οι καφέδες αργούν πολύ να έρθουν , το προσωπικό δεν ήταν πολύ ευγενικό καθώς μας άλλαξε τραπέζι για να βάλει μεγαλύτερη παρέα κι εμένα μου πήρε το γλυκό μου χωρίς να το έχω τελειώσει. Τα σ/Κ έχει πολύ πολύ κόσμο !

Ευχαριστούμε, margogrigo234
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

Τα γλυκά τους ήταν όντως νόστιμα και φρέσκα,πολύ μεγάλες οι μερίδες τους και οι τιμές λογικές για αυτό που προσφέρουν.Λίγη παραπάνω ίσως αναμόνή

Ευχαριστούμε, vikyspa
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα γλυκα τους ειναι πραγματι πολυ ωραια και οι μεριδες μεγαλες ( αν κ νομιζω πως υπηρξαν κ.μεγαλυτερες) ! Πηγαινουμε τακτικα κ δεν ειχαμε ποτε παραπονο απο το προσωπικο, το οποίο ειναι εξυπηρετικοτατο κ πολυ ευγενικο δεδομενης της μεγαλης κίνησης που εχει το μαγαζι! Αυτο που με ενοχλησε τρομερα ηταν ο χθεσινος τραμπουκισμος του "αφεντικου" σε υπαλληλο.. το μαγαζι ηταν γεματο γυρω στη 1 το βραδυ, η φασαρια κ η κινητικότητα ηταν μεγαλη κ παρ ολα αυτα μπορουσα να ακουσω καθαρα το αγενεστατο αφεντικο που " κατσαδιαζε" την υπαλληλο..απαραδεκτο. μου χαλασε ολη την εικονα που ειχα σχηματισει για το.μαγαζι.

Ευχαριστούμε, Chloe L

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!