“Εθισμός ”

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το πρόβλημα είναι τι να διαλεξεις απ την ποικιλία που βλέπεις , αυτή την φορά πήραμε bomba bueno , και μπανάνα σοκολάτα μπισκότο. Εντάξει κλάψαμε ήταν καταπληκτικά κ τα δυο. Το προσωπικό πάντα ευγενικό κ γρήγορο , όσοι αγαπούν τα γλυκά πρέπει να το δοκιμάσουν

Ευχαριστούμε, Chris V

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία γλυκά για όλα τα γούστα! Οι καφέδες αργούν πολύ να έρθουν , το προσωπικό δεν ήταν πολύ ευγενικό καθώς μας άλλαξε τραπέζι για να βάλει μεγαλύτερη παρέα κι εμένα μου πήρε το γλυκό μου χωρίς να το έχω τελειώσει. Τα σ/Κ έχει πολύ πολύ κόσμο !

Ευχαριστούμε, margogrigo234
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018

Τα γλυκά τους ήταν όντως νόστιμα και φρέσκα,πολύ μεγάλες οι μερίδες τους και οι τιμές λογικές για αυτό που προσφέρουν.Λίγη παραπάνω ίσως αναμόνή

Ευχαριστούμε, vikyspa
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα γλυκα τους ειναι πραγματι πολυ ωραια και οι μεριδες μεγαλες ( αν κ νομιζω πως υπηρξαν κ.μεγαλυτερες) ! Πηγαινουμε τακτικα κ δεν ειχαμε ποτε παραπονο απο το προσωπικο, το οποίο ειναι εξυπηρετικοτατο κ πολυ ευγενικο δεδομενης της μεγαλης κίνησης που εχει το μαγαζι! Αυτο που με ενοχλησε τρομερα ηταν ο χθεσινος τραμπουκισμος του "αφεντικου" σε υπαλληλο.. το μαγαζι ηταν γεματο γυρω στη 1 το βραδυ, η φασαρια κ η κινητικότητα ηταν μεγαλη κ παρ ολα αυτα μπορουσα να ακουσω καθαρα το αγενεστατο αφεντικο που " κατσαδιαζε" την υπαλληλο..απαραδεκτο. μου χαλασε ολη την εικονα που ειχα σχηματισει για το.μαγαζι.

Ευχαριστούμε, Chloe L
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία τα γλυκά. Αλλά θα προτιμούσα να είναι μικρότερη η ποσότητα και φθηνότερο γλυκό. Γιατί για αυτό που προσφέρει το μαγαζί είναι καλά αλλά είναι too much πληρώνεις το γλυκό αλλά δεν το τρως όλο είναι πάρα πολύ. Άρα είναι λίγο και πεταμένα λεφτά. Πολύ ωραίο είναι με τα φρούτα του δάσους που είχαν κέικ αλλά δεν το πετυχαίνω τελευταίο καιρό.

Ευχαριστούμε, ELINA M

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!