“Φανταστικό ”

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολυ καλο!!! Γρήγορο service, Νόστιμα γλυκά, ευχαριστώ περιβάλλον, το μονο θέμα ειναι η τιμη οπου θεωρώ οτι τσιμπάει λιγο.

Ευχαριστούμε, gi0utzi

Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν θα με απογοητεύσει ποτέ τα πιο νόστιμα γλυκά.Ο παράδεισος για όσους αγαπούν τα γλυκά.Αγαπώ εκμεκ με παγωτό καϊμάκι.

Ευχαριστούμε, MakaoMakao
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε περπατώντας τυχαία στη γειτονιά...τι ευχάριστη έκπληξη! Η Νανσυ εργάζεται και υποστηρίζει το χώρο της, υποδέχεται και αποχαιρετά τα τους πελατες. Τα εδέσματα το ένα καλύτερο από το άλλο!! Πολλά νέα παιδιά με αγάπη γι αυτό που κάνουν εκεί μέσα εργάτες καλοί και χαμογελαστοί!
Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα! Από Ρόδο λοιπόν!

1  Ευχαριστούμε, NAMDN
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε ένα ωραίο απόγευμα με την παρέα μου για γλυκό σε αυτό το μαγαζί !μην τα πολυλογώ εκτός του ότι βάζουν τόσο πολύ σοκολάτα που δεν καταλαβαίνεις γλυκό και το γλυκό έτσι και αλλιως δν ήταν καλό,μετά τις δυο τρεις κουταλιές πήγαμε όλοι για κατάθεση στην τουαλέτα.ειπαμε μπορεί να έτυχε ενώ πήραμε και διαφορετικά γλυκά να κολλήσαμε κάτι για αυτό αποφασίσαμε να ξαναπάμε μετά από τρεις μήνες .ομολογω ότι ήμασταν πολύ γενναίοι γιατί ξαναπαθαμε ακριβώς το ίδιο.εννοειται αποτρέπω οποιονδήποτε να πάει εκεί και εμείς προσωπικά δεν θα ξαναφάμε από κει.

4  Ευχαριστούμε, Vasiliki M
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχως αν και πολυδιαφημισμενο το συγκεκριμενκ γλυκοπωλειο μου εκανε τρομερη εντυπωση! Το καταστημα διέθεται μεγαλη ποικιλια γλυκων τα οποια ηταν ολοφρεσκα αλλα πολυ λιγουριαρικα! Ετρωγα μια κουταλια και επινα νερο αμεσως και στο τελος αναγουλιασα απο την υπερβολικη ζαχαρη πραγμα το οποιο συνεβη και στη φιλη μου με το παγωτο μαστιχας που ειχε παρει καθως η μαστιχα εβγαινε πολυ!
Δεν θα το προτεινα και επειδη τα γλυκα ηταν κατω του μετριου και λογω της ακριβης τιμης αυτων!

Ευχαριστούμε, Zefi M

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!