“Ελειψη προσωπικου”

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ νοστιμα κ προσεγμενα γλυκα. Σε υποδεχονται με ενα σφηνακι μαστοιχα.. αν ειστε λατρεις της σοκολατας επιλεξτε σοκολοτασουπα με σορμπε παγωτο φραουλα!! Κακη εξυπηρετηση λογω ελειψης προσωπικου οι σερβιτορες ηταν σε ενα μονικο πανικο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, lolipop2490

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια τα σιροπιαστά του το Κίουνεφε με παγωτο , η σοκολατοσούπα , το προφιτερόλ !!χαμος απο κόσμο μέσα κι έξω παρόλο το κρύο , πήραμε και για τι σπίτι !!!

Ευχαριστούμε, _O5528PF
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όσες φορές και το επισκεφτώ πάντα φεύγω με την ίδια ευχαρίστηση!!δν ξέρω τι να πρωτοπάρω!!ολα είναι υπέροχα όπως κ η εξυπηρέτηση τους!!σιγουρα θα μας ξαναδούνε αρκετές φορές!!!

Ευχαριστούμε, Safari676237
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η δεύτερη φορά που πηγαίνω και αυτό γιατί ζω αρκετά μακριά για να πηγαίνω συχνά. Το μαγαζί είναι απλά απίστευτο...τα γλυκά είναι ελαφρώς λιγωτικα αλλά... σε συνδυασμό με τη κουλτούρα που αποπνέει όλη η περιοχή αξίζει πραγματικά. Τιμές VFM και φουλ Επαγγελματισμος
Καλές δουλειές παιδιά!

Ευχαριστούμε, Petros D
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν χρειάζονται πολλά λόγια για το Σερμπετοσπιτο της Νάνσυ! Μόλις μπεις στο μαγαζί και ρίξεις μια μάτια στη βιτρίνα με τα γλυκά θα καταλάβεις ότι εκεί θα φας καλά! Έχω πάει πολλές φορές και έχω δοκιμάσει αρκετά από τα γλυκά του, αυτό που ξεχωρίζω όμως είναι τη σοκολατοπιττα μπουενο. Από τα καλύτερα γλυκά που έχω φάει στη ζωή μου. Αν δεν είστε γλυκατζηδες θα σας λιγωσει, όποτε σας προτείνω κιουνεφε! Στο σερμπετοσπιτο έχει πάντα κόσμο και θα πρέπει να περιμένετε συνήθως σε ουρά. Το σέρβις όποτε έχω κάτσει μέσα είναι γρήγορο, έξω σε ξεχνάνε λίγο. Για τους ταξιδιώτες, μην φύγετε από την Αθήνα χωρίς να το επισκεφτείτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, mariangelopoulou

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Το Σερμπετόσπιτο της Νάνσυ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!