“Το διαμάντι του Μεταξουργείου!!”
Κριτική για: Το Αυγό Του Κόκκορα

Το Αυγό Του Κόκκορα
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος, στυλ μεζεδοπωλείου παλαιού τύπου, πεντακάθαρος, ζεστός, φιλόξενος! Αρκετά ευρύχωρο με δύο επίπεδα για όλες τις προτιμήσεις! Κατάλογος όμορφος αλλα με κάποιες ανακρίβειες χωρίς επεξηγήσεις σε ονομασίες πιατων! Μερίδες τιμές υπέρ του δέοντος, τιμές λογικές! Ευγενικό προσωπικό αλλα καλό θα ήταν να είναι πιο κοινωνικοί με τους πελάτες γτ οταν μας μάζεψαν τα πιάτα από το τραπέζι κ το δικό μου ήταν σχεδόν άθικτο (γιατί είχα σχεδόν σκάσει με τα ορεκτικά κ το ψωμι), δε με ρώτησαν καν το λόγο κ αν υπήρχε κάποιο θέμα με το πιάτο μου!
Όπως και να 'χει εγω θα παω ξανά γιατί αξίζει!!!

Ευχαριστούμε, Ranaki1989

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο περιβάλλον με γευστικά πιάτα, οι σερβιτόροι ευγενικοί και εξυπηρετικοί.το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ξαναπάμε.

Ευχαριστούμε, Eleni N
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018

Απιστευτο φαγητο μπραβο σας. Το προσωπικο πολυ ευγενικο. Οι τιμες καλες. Πολυ ωραια πιατα.Οτι και να δοκιμασεις ειναι νοστιμο. Θα ξαναπαμε.

Ευχαριστούμε, mariagiannakou
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

Παραδοσιακή ελληνική ταβέρνα με διάφορα πιάτα για να δοκιμάσεις. Ένα μεγάλο αρνητικό είναι ότι ενώ υπάρχουν παντού ταμπέλες για την απαγόρευση του καπνίσματος αυτό δεν τηρείται με αποτέλεσμα να καπνίζουν σε όλο τον χώρο ακόμα και μετά το παράπονο μας στον σερβιτόρο.

Ευχαριστούμε, simbalemim
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018

Κλασικα πιατα ελληνικης κουζινας.
Γενναιες μεριδες.
Νοστιμιά!
Πολυ ομορφη τοποθεσια για το καλοκαιρι στην ακρη της πλατείας

Ευχαριστούμε, canimaki

Το Αυγό Του Κόκκορα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Το Αυγό Του Κόκκορα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!