“Εξαιρετικό! ”

Άνταμαν
Κουζίνες: Ταϊλανδέζικη
Καλό για: Μεγάλες παρέες
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Περιγραφή: Το Andaman Thai Bar Restaurant αποτελεί το σημείο συνάντησης για τους λάτρεις της αυθεντικής Ταϋλανδέζικης κουζίνας.
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο χώρος πολύ όμορφος, η εξυπηρετήση και το σέρβις άψογο, το φαγητό πάρα πολύ νόστιμο! Δεν βρηκαμε κανενα αρνητικό σε αυτό το μαγαζί! Μείναμε πολυ ευχαριστημενοι και σίγουρα θα ξανά πάμε!!

Ευχαριστούμε, marinaalx

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018

Στις 22/12 κλεινω τραπεζι για 1/1 στις 8μμ για 5 ατομα, αφου εχει προηγηθει τηλεφωνημα για να επιβεβαιωσω οτι θα ειναι ανοιχτα εκεινη την ημερα. Ανημερα στις 5μμ μου τηλεφωνουν για να ακυρωσουν την κρατηση! Η πρωτη δικαιολογια ειναι οτι ηταν λαθος του e.table, μετα οτι υπηρχε τεχνικο προβλημα στην κουζινα και οτι λογω ημερας ηταν αδυνατον να επισκευαστει, και τελος ομολογησαν οτι αποφασισαν να μην ανοιξουν διοτι δεν υπηρχαν αλλες κρατησεις.
Ποτέ δεν ενημερωσαν το e-table για την ακυρωση, ουτε και οτι το εστιατοριο ηταν κλειστο εκεινη τη βραδια.
Εχω επισκεφτει το εσριατοριο αρκετες φορες, κυριως με κουπονια.Το ατου του εστιατοριου ειναι το πολυ ωραιο περιβαλλον και τα κοκτειλ, το φαγητο ειναι καλο, οχι εξαιρετικο, οι τιμες ακριβες, το σερβις κακο, με πολυ ¨υφος¨, αφιλοξενο. Κριμα...

Ευχαριστούμε, ckara1
Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε εγώ και η κοπέλα μου. Η εξυπηρέτηση ήταν αψογη, το φαγητό πεντανοστιμο, οι μερίδες πολύ ικανοποιητικες, αλλά οι τιμές ήταν τσιμπημενες. Δηλαδή, σαλάτα με Noodles, γαρίδες και λαχανικά έκανε 10 ευρώ. Μερίδα πάπια με Oyster Sauce και λαχανικά στα 14 ευρώ. Γλυκοξινο κοτόπουλο με λαχανικά στα 10 ευρώ. Και τηγανητο ρύζι με αυγό στα 6 ευρώ. Γεμάτες μερίδες, σκασαμε για να τα φάμε, ενώ ήμασταν πολύ πεινασμενοι, αλλά όπως βλέπετε ήταν ακριβά. Πήγαμε με κουπόνι, οποτε πληρώσαμε 20 ευρώ αντί για 40 ευρώ. Γενικά, μας άρεσε και θα ξαναπηγαιναμε.

Ευχαριστούμε, George M
Η κριτική γράφτηκε 29 Νοεμβρίου 2017

Πολύ ωραία διακόσμηση και ατμόσφαιρα. Το φαγητό ήταν καλό αλλά οι ποσότητες αρκετά μικρές. Το προσωπικό μας φάνηκε αρκετά ευγενικό. Παρόλαυτα οι τιμές ήταν αρκετά υψηλές κάτι που μου κακοφάνηκε καθώς η τοποθεσία δεν ειναι καλή και δεν αντιστοιχούσε στην ποιότητα. Θα το επισκεπτόμουν ξανά αν έριχναν τις τιμές.

Ευχαριστούμε, Maria S
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλαίσθητο, όμορφα χρώματα και διακόσμηση. Υπάρχει μια καθυστέρηση στην εξυπηρέτηση, ειδικά Σάββατο βράδυ, και μια απλότητα στα φαγητά, αλλά αν θέλεις να κάνεις κάτι διαφορετικό στην Αθήνα μπορείς να το δοκιμάσεις, όπως και τα κοκτέιλ του. Οι τιμές για τα κοκτέιλ είναι καλές, καθώς είναι ιδιαίτερα, αλλά για το φαγητό είναι παραπάνω.

Ευχαριστούμε, Eleftheria B

Άνταμαν: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άνταμαν: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!