“Μια δοκιμή "απαιτείται"!!!!!!!!!”

Ψυρρηκοκό
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Γειτονιά: Ψυρρή/Γκάζι
Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018

Ωραίο περιβάλλον, καλό φαγητό και -σίγουρα- ΑΞΙΖΕΙ να το επισκεφτείς :-) Α! ξέχασα να αναφέρω και για την ζωντανή μουσική . . .πολύ καλή!!!!

1  Ευχαριστούμε, Rena Z

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018

Όμορφο περιβάλλον και ζεστό, όμορφη ζωντανή μουσική ωραίο φαγητό πολύ καλές τιμές. Έυκολη πρόσβαση με μέτρο και τρένο.

Ευχαριστούμε, Nikolas C
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2018

Πήγαμε Σάββατο βράδυ και περάσαμε πολύ ωραία. Ζωντανή μουσική με αρκετά καλό ρεπερτόριο. Τα φαγητά αρκετά καλά όλα, οι τιμές ίσως θα μπορούσαν να είναι λίγο χαμηλότερες.

1  Ευχαριστούμε, MariaG14490
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018

Πήγαμε με την παρέα μας 8 άτομα. Η μουσική ξεκινάει νωρίς και πολύ ξεσηκωτική από την αρχή. Μας έκανε εντύπωση που δεν σταμάτησε λεπτό,Πολύ καλή φωνή και κάλυπταν ολες τις επιθυμιες Μέχρι τις 2 τα ξημερώματα που φύγαμε συνέχιζαν. ΜΠΡΑΒΟ τους μας έκαναν ολο το μαγαζι μια μεγάλη παρέα. Το προσωπικο πολύ ευχάριστα παιδιά, Για φαγητό πήραμε ψητά κρέατα, αρκετά καλά. Σε τέτοια μαγαζιά δεν περιμένεις το τέλειο, αλλά κάτι αποδεκτό για το ποτό σου. Διασκεδάσαμε απίστευτα όπως ολοι οι θαμώνες που ήταν στην πλειοψηφία νέοι. Αν θέλετε πραγματικά να διασκεδάσετε το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Argyro S
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περασαμε υπέροχα κ κάθε φορά περνάμε το ίδιο όμορφα!!
Φάγαμε πολύ καλά κ εμείς κ τα παιδιά μας!
Όλα τα φαγητά ήρθαν πολύ γρήγορα κ ήταν ζεστά!
Δε χρειάστηκε να περιμένουμε καθόλου!

Ευχαριστούμε, Despoina A

Ψυρρηκοκό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ψυρρηκοκό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!