“Η τέλεια επιλογή!”

GH Attikos Restaurant
Καλό για: Ρομαντικό, Τοπική κουζίνα, Επαγγελματικές συναντήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Γειτονιά: Θησείο/Μακρυγιάννη
Περιγραφή: Παντρεύοντας το ανεκτίμητο παρελθόν με το ανήσυχο σήμερα εντείνεται η επιθυμία μας για συνεχή εξέλιξη.

Καταπληκτικό μαγαζί με πολύ ωραία πιάτα και εμφανισιακά αλλά κυρίως γευστικά! Ευγενέστατο προσωπικό και άκρως κατατοπιστικό σε κάθε μας απορία!! Θα ξαναπάμε σίγουρα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, SakisV_gr

Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2018

Το φαγητό πολύ καλό!!!Απογοήτευση η εξυπηρέτηση....Αγενής και ακατάλληλη η σερβιτόρα για το συγκεκριμένο εστιατόριο!!!Ζήτησαμε μαύρο ψωμί, έφερε άσπρο, ζήτησαμε σαλάτα με το ντρεσινκ στο πλάι, μας αγνόησε και το έφερε αφού της το υπενθυμίσαμε, ξέχασε τα κυρίως πιάτα και όταν πια είχε περάσει 1 ώρα, αγνοώντας μας, ζητήσαμε να ακυρωθούν. Ήταν μαγειρευτά,δεν θα πήγαιναν χαμένα!!Αντί να ζητήσει συγγνώμη, μας επέπληξε, προσέβαλε και άρχιζε να μας σχολιάζει στο διπλανό τραπέζι!!!!Σημειώνω δε ότι οι φίλοι μου, είναι κάτοικοι Αμερικής, πολύ καλλιεργημένοι , πολύ ευκατάστατοι και κάθε φορά που έρχονται στην Ελλάδα πάντα μου ζητούν να Παμε στον Αττικο!!!!Κύριοι, ως πρώην ιδιοκτήτρια εστιατορίου στο Σικάγο, αλλά και ως μάνατζερ χωρων εστίασης, προσέξτε....

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, evita181
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2018

Κάτω από την Ακρόπολη. Πανέμορφη θέα. Πολύ καλά μαγειρευτά φαγητά. Όλα είναι προσεγμένα, ακόμα και το δικό τους κρασί. Προσιτές τιμές

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, kgourg
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2018

Καταπληκτικη θεα,πολυ καλο σερβις.Η κυρια Μινα πολυ φιλικη.Πολυ νοστιμα πιατα με κορυφαιο τον μουσακα,τα ντολμαδακια,τη φετα με το συκο!Δοκιμασαμε μπριζολα γαλακτος,ηταν κορυφαια.Οι τιμες του για τη θεση,τη θεα και το φαγητο πολυ καλες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, 123.189.473
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2018

Ενα απο καλύτερα εστιατόρια της Αθήνας, Η ποιοτητα υψηλή το service εξαιρετικό. Δοιμάσα ε τέσσερα πιάτα και το ενα ηταν καλύτερο απο το αλλο. Η Θέα μοναδική ατενίζοντας τον Παρθενώνα. Προκιεται για το καλύτερο roof garden της πόλης

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, TassosB25

GH Attikos Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

GH Attikos Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!