“Πολύ καλά κρέατα!!!”
Κριτική για: Ta Skalakia

Ta Skalakia
Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εχουμε παει 3 φορες τον τελευταιο καιρο και παντα φευγουμε με το ιδιο χαμογελο. Πολύ ωραία παϊδακια συκώτι ψητό μπιφτέκια και το καλύτερο όλων το υπέροχο κοκορέτσι. Οι τιμές λογικές.

Ευχαριστούμε, B1097YIbillm

Η κριτική γράφτηκε 4 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ολα πεντανοστιμα και τα μαγειρευτα αλλα και τα ψητα στα καρβουνα. Το κοκορετσι και οι λαχανοντολμαδες ειναι απο τα must. Παραδοσιακες γευσεις μαγειρεμενες με μερακι. Παρα πολυ καλη εξυπηρετηση!!!

Ευχαριστούμε, 613margaritas
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Στην ταβέρνα αυτή πηγαίνουμε χρόνια και ποτέ δεν μας απογοήτευσε. Τα κρέατα ειναι εξαιρετικά όπως και οι σαλάτες. Ειδικά τα παιδάκια αλλά και το φανταστικό κοκορέτσι που για να το προλάβεις πρέπει να πας νωρίς. Καλό κρασί και οι τιμές λογικότατες

Ευχαριστούμε, Giannakos
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2015

Μένουμε κοντά και έχουμε πάει 4-5 φορές, όλα του τα κρέατα του είναι πάντα πεντανόστιμα. Τα μπιφτέκια του είναι τα αγαπημένα μου, αλλά έχει πολύ καλά παϊδάκια και εξαιρετικό λουκάνικο. Όλα φρεσκότατα και γευστικότατα. Ωραία αυλίτσα και πολύ καλή ζεστή εξυπηρέτηση. Μην πάτε στις τουαλέτες μόνο ... :-)

Ευχαριστούμε, 613margaritas
Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Τυχαίνει και εγω να μένω κοντά. Αν και δε μου αρέσει η περιοχή μου γιατι πιστεύω οτι δεν υπάρχει ουτε κάποιο ωραιο μέρος να πας για καφε, ουτε κάποιο ωραιο μέρος να πας για φαγητό, η συγκεκριμένη ταβερνούλα ειναι οτι καλύτερο. Εχω δοκιμάσει πολλά πιάτα αλλα προτιμώ παντα μπιφτέκια ψητά. Οι μερίδες ειναι μεγάλες και οι τιμές ικανοποιητικές. Δεν συζητώ το ποσο ευγενικό ειναι το προσωπικό και το ποσο διαθέσιμο. Υπάρχει καθαριότητα, ακόμα και στο μπάνιο. Το περιβάλλον ειναι φιλικό και ομορφο. Ειναι περισσότερο οικογενειακό. Τα παιδάκια του ειναι οτι πιο νόστιμο εχει το μαγαζί. Ολα τα πιάτα ωστόσο ειναι φρέσκα και ωραία μαειρεμενα. Ουτε πολυ καυτερά, ουτε πολλά λάδια. Εχω δοκιμάσει και μαγειρευτά.

Ευχαριστούμε, Γιώτα Π

Ta Skalakia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ta Skalakia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!