“Ευχαριστος και ομορφος χωρος”
Κριτική για: School Pizza Bar

School Pizza Bar
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017

Μας πηγανε καποιοι φιλοι, πραγματικα περασαμε πολυ ομρφα. Το φαγητο εξαιρετικο και ειδικα η πιτσα που συναγωνιζεται την ιταλικη. Το προσωπικο φιλικο και ευγενικο. Το επισκεφθηκα αλλη μια φορα την ημερα των εορτων και ολα ηταν τελεια!!!

Ευχαριστούμε, Areti A

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεψη στην Αθήνα και προταση απο φιλο να φαμε εκει..Πολύ όμορφος χώρος και πολύ καθαρός.Μας υποδέχτηκαν σχετικά καλα, καθησαμε και παραγγείλαμε ένα ορεκτικό, μία σαλάτα και 2 ζυμαρικά...Η σαλάτα δε παίζεται, φανταστική, τα πέστο και η secilia κορυφές και το ορεκτικό φωλιές τυριού με Φιλαδέλφεια καταπληκτικό. Το 4 πάει για την όχι και τόσο φιλικότητα του βοηθού και κυρίως γιατι το ορεκτικό έφτασε με μεγάλη καθυστέρηση αφού ήρθε μετά τις μερίδες και αφού το υπενθυμίσαμε... Τέλος υπενθυμίσαμε να μας κόψουν απόδειξη..ευχαριστω

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Dexter19
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017

Εξαιρετικής ποιότητας φαγητό στο κέντρο τη πόλης. Μια πολύ καλή λύση για να φάτε κάτι πολύ καλό σε ένα όμορφο περιβάλλον και πολύ κοντά στα Hot spots της πόλης!

Ευχαριστούμε, jsotris
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είχα διαβάσει αρκετές καλές κριτικές για το μαγαζί και έτσι αποφάσισα να το επισκεφτώ μαζί με 5 φίλους. Μόλις μπήκαμε μας υποδέχτηκε το παιδί του καταστήματος μας έβαλε να κάτσουμε και αμέσως μας πήρε παραγγελία. Πίτσα φυσικά γιατί ακούγονται πολύ καλά λόγια. Η πίτσα σε πέτρινο φούρνο μεγάλη με λεπτή ζύμη πλούσια ιταλική γεύση με πλούσια υλικά κάνω. Το κρασί υπέροχο το περιβάλλον πολύ ζεστό και με πολύ απαλή μουσική. Οι σαλάτες πάντα φρέσκες με πλούσια υλικά και αυτές. Τα θερμά μου συγχαρητήρια. Θα σας ξανά έρθουμε. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Aimilios Epifan... A
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2016

Το επισκεφθήκαμε οικογενειακώς τις μέρες των γιορτών. Πολύ ωραίος χώρος στο κέντρο της Αθήνας. Ωραία και η μουσική αλλά θα μπορούσε να είναι λίγο πιο χαμηλή η ένταση. Αρκετά καλή η πίτσα αλλά και η σαλάτα που πήραμε. Οι τιμές λίγο τσιμπημένες αλλά δικαιολογημένες για το κέντρο της πόλης. Χρειάζεται λίγο μεγαλύτερη προσοχή στην ταχύτητα εξυπηρέτησης (το διάστημα ππου μεσολάβησε ανάμεσα στη σαλάτα και την πίτσα ήταν αρκετά μεγάλο). Το προσωπικό που μας εξυπηρέτησε ευγενικό και χαμογελαστό.

Ευχαριστούμε, Γιάννης Μ

School Pizza Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική

School Pizza Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!