“Από ποιότητα κορυφή”
Κριτική για: Μυλόλιθος

Μυλόλιθος
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχα διαβάσει κριτικές κάποιων ατόμων και πραγματικά απόρησα με αυτά που έγραφαν. Η μόνη αλήθεια είναι ότι οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες . ΑΛΛΑ οι σαλάτες ήταν σπιτικές πλούσιες και πολύ νόστιμες. επειδή παραγγείλαμε ποικιλία κρεάτων δοκίμασα σχέδον τα πάντα. Το ένα πιο νόστιμο από το άλλο. Η εξυπηρέτηση ήταν αμεσότατη και τα παιδιά πολύ ευγενικά . υπήρχε και μία ορχήστρα με τρία παιδιά η οποία ήταν καταπληκτική. φοβερές φωνές όλοι τους. Μέχρι που έκαναν κάποια αφιέρωση νόμιζα ότι έπαιζε cd

Ευχαριστούμε, Nick631

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τις πολύ καλές και άξιες προτάσεις στην περιοχή. Καλές μερίδες, πολύ ωραίες γεύσεις αλλά λίγο τσιμπημενες τιμές. Αξίζει!!!

Ευχαριστούμε, Fotini T
Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τίποτα το ιδιαίτερο, χωρις κάποια ταυτότητα με τσιμπημένες τιμές!!! Απροσωπο μαγαζί, μετριες γευσεις!! Εχω παει 3 φορες γιατι μου αρέσει να δινω ευκαιρία στα μαγαζιά της περιοχής μου αλλα αυτο...... ΔΕΝ!!!

Ευχαριστούμε, ΝΙΚΟΣ Σ
Ο/η Panos M, Ιδιοκτήτης του Μυλόλιθος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε για την επίσκεψη σας!Λυπούμαστε που δεν μπορέσαμε να ικανοποιήσουμε τις προσδοκίες σας.
Σας διαβεβαιώνω ότι οι πελάτες μας απολαμβάνουν την ατμόσφαιρα μας και την ποιότητά μας.
Ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε.

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτα υπέροχο μέρος τέλια φαγιτα και μεζεδάκια, ένα τέλειο μέρος ζεστό φιλικό καί απίστευτη εξυπηρέτηση, όσο για τον υπεύθυνο καί τόν ιδιοκτήτης είναι άνθρωποι πού χαλάλι τούς ότι κάνουν εκεί.

Ευχαριστούμε, Δημητρης Π

Σας ευχαριστούμε πολύ!Χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε ξανά!

Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το περιβάλλον πραγματικά είναι πολύ όμορφο και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό αλλά το φαγητό δεν έλεγε τίποτα. Τα πιάτα φαινόντουσαν ξαναζεσταμενα και γενικά δεν ήταν γευστικά. Αυτό που μας άρεσε ήταν το χουνκιαρ (η κάπως έτσι) τα άλλα τίποτα το ιδιαίτερο και προς το κακό ειδικά αμα σκεφτείς και τη τιμή.

Ευχαριστούμε, alina s

Ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας και για την κριτική σας!
Θα θέλαμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι τα φαγητα μας ετοιμάζονται καθημερινά και δεν ξαναζεσταίνεται τίποτα.Χρησιμοποιούμε εξαίρετα και εκλεκτά υλικά.Η ποιότητα είναι προτεραιότητά μας.

Μυλόλιθος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μυλόλιθος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!